Tomasz Lis

i

Autor: AKPA Tomasz Lis

Tomasz Lis zareagował na wieść o nowym naczelnym "Newsweeka". Konkretny komentarz!

2022-06-01 11:31

Tomasz Lis nie jest już redaktorem naczelnym "Newsweeka", a od lipca stanowisko naczelnego "Newsweek Polska" przejmie Tomasz Sekielski. Teraz były redaktor naczelny tygodnika zareagował na wieść o swoim następcy. Tomasz Lis opublikował w mediach społecznościowych krótki, acz konkretny komentarz na ten temat.

Tomasz Sekielski został nowym naczelnym "Newsweeka"

Tomasz Sekielski został nowym naczelnym "Newsweeka" i od lipca 2022 roku ma przejąć obowiązki, które do tej pory - od lat - pełnił Tomasz Lis. Sekielski to doświadczony dziennikarz, który od lat jest gwiazdą mediów. Pierwszą pracą Tomasza Sekielskiego była ta w rozgłośni VOX. Potem pracował w Radiu Wawa, by później przenieść się do Radia Dla Ciebie. Następnie trafił do redakcji TVN., w roku 1997 został reporterem TVN, później w 2003 roku został wraz z  Andrzejem Morozowskim gospodarzem programu "Kuluary". Program zmienił nazwę na  "Prześwietlenie", a potem na "Teraz my!", i wówczas był najbardziej popularny. Były redaktor naczelny "Newsweek Polska" zareagował w mediach społecznościowych na wieść o swoim następcy. Jeśli jest ktoś, kto liczył na potyczkę słowną, to właśnie przekazujemy, że nie miał racji. 

Tomasz Lis komentuje na Twitterze wybór Tomasza Sekielskiego na nowego redaktora naczelnego "Newsweek Polska

Tomasz Lis zamieścił krótki, acz konkretny komentarz na ten temat. "Nowemu naczelnemu Newsweeka gratuluję i życzę powodzenia", napisał na Twitterze. Spodziewaliście się takiej reakcji? Ludzie w komentarzach piszą, że Tomasz Lis pokazał klasę, choć nie brakuje wpisów, że życzenia są nieszczere. Prawdę zna tylko Tomasz Lis. Tymczasem odsyłamy do szczegółów dotyczących Tomasza Sekielskiego i jego nowej roli, tutaj: Wiemy, kto zastąpi Tomasza Lisa. Nowym naczelnym "Newsweeka" został Tomasz Sekielski!

Sonda
Tomasz Sekielski nowym naczelnym Newsweeka. Co myślisz o tej decyzji?
Tomasz Sekielski: Państwo musi zdjąć znad kościoła parasol ochronny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają