Marianna Schreiber

i

Autor: INSTAGRAM Marianna Schreiber

Marianna Schreiber mówi o końcu małżeństwa. Jednoznaczna deklaracja

2021-09-26 19:45

Czarne chmury zawisły się nad małżeństwem Łukasza (34 l.) i Marianny (28 l.) Schreiberów! Jak donosi „GW”, młody i dynamiczny minister w rządzie PiS za zasługi dla partii ma zostać oddelegowany do Brukseli na europosła. Co na to jego żona? – Dla małżeństwa jest to sprawa, jak dla mnie, przegrana. Tym bardziej w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy akurat my. Albo jest się razem, albo wcale – deklaruje piękna pani Marianna.

Czyżby Łukasz Schreiber odwdzięczył się swojej żonie pięknym za nadobne? Przypomnijmy, że 28-latka zyskała ogólnopolską sławę po tym, jak bez wiedzy męża wzięła udział w popularnym programie dla początkujących modelek. Okazuje się, że żona ministra PiS nic nie wie, by jej mąż miał zostać wystawiony na listach do europarlamentu. – Mąż nie będzie kandydował w wyborach do europarlamentu. Gdybym miała się gdzieś wyprowadzać, to myślę, że mąż dałby mi znać. Ale proszę upewnić się w środowisku politycznym – mówi zdziwiona pani Marianna.

>>>Nagie zdjęcia Marianny Schreiber! Tak zareagował jej mąż - minister PiS

Ostatnie tygodnie bardzo nadwyrężyły małżeństwo Shreiberów. Kilka dni temu pani Marianna wrzuciła do sieci notatkę, w której przyznaje się do bycia „współczesną niewolnicą”, a także pozowała z gadżetami do seksu sado-maso. Jednak wyzwolona kobieta wciąż wierzy, że jej małżeństwo przetrwa ciężki czas. – Łukasz to miłość mojego życia. To nie jest nasz pierwszy kryzys. I zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi – deklaruje Schreiber.

>>>Kim jest Marianna Schreiber? Żona ministra PiS ma dziesiątki prawie NAGICH zdjęć [GALERIA]

>>>Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

Marianna Schreiber pręży się nad morzem