Ryszard Terlecki

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

ależ się zagotował!

Terlecki nie wytrzymał. Padły niestosowne słowa do dziennikarza TVN24

2022-09-12 17:48

Ryszard Terlecki podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu bardzo się zdenerwował. Naskoczył na dziennikarza TVN24 i bezceremonialnie podniósł na niego głos. Użył także ostrych słów, mimo obecności kamer. Co tak rozwścieczyło wicemarszałka Sejmu? Na Twitterze nie brakuje wpisów, a także nagrań całego zdarzenia z udziałem Ryszarda Terleckiego

Ryszard Terlecki do dziennikarza TVN24: "Niechże się pan odwali"

Wicemarszałek Sejmu uczestniczył w Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Po spotkaniu dziennikarz TVN24 wybiegł za politykiem i spytał go o objazdy Mateusza Morawieckiego po Polsce. Dodał też, czy nie jest to formą robienia kampanii wyborczej na rok przed wyborami. Terlecki w ostrych słowach odpowiedział: "Niech się pan odwali".

Wydarzeniu towarzyszyły kamery i wszystko zostało uwiecznione. Reporter nadal nie odpuszczał i zadawał pytania, jednak wciąż pozostawał bez odpowiedzi, mimo że wydarzenie miało charakter publiczny. "Dziennikarz TVN24 był w Karpaczu na Forum Ekonomicznym i próbował zapytać Ryszarda Terleckiego o trwający wtedy objazd premiera po kraju. Terlecki nie zatrzymał się, odszedł odwrócony plecami i powiedział do reportera: – Niechże się pan odwali" – streścił zdarzenie portal tvn24.pl.

Do innego spięcia doszło też między Przemysławem Czarnkiem a dziennikarką "Gazety Wyborczej" Dobrosz-Oracz, która zapytała: "Czy pan by chciał ustawowo zakazać seksu dla przyjemności?". "Pani jest głupia, czy pani tak mówi tylko?" - odpowiedział minister.

BĘDĄ przedterminowe WYBORY? Gość: R. Chwedoruk l Raport Złotorowicza
Sonda
Czy zachowanie Ryszarda Terleckiego było stosowne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany