Wołodymyr Zełenski

i

Autor: President Of Ukraine flickr.com

Wojna na Ukrainie

Tak od roku mieszka prezydent Zełenski. Musicie to zobaczyć!

2023-02-25 16:24

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski pokazał ukraińskiemu dziennikarzowi, w jakich warunkach mieszka od czasu rozpoczęcia rosyjskiej agresji. Fragment zapisu tego "spaceru" po wojennej kwaterze Wołodymyra Zełenskiego zamieścił w mediach społecznościowych doradca szefa ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko. Do rozmowy dał angielskie napisy.

Zełenski pokazał, jak mieszka podczas wojny

Zełenski zaprosił ukraińskiego dziennikarza Dmytro Komarowa do swojego tymczasowego mieszkania. Na nagraniu widać, małe pomieszczenie. Znajduje się w nim pojedyncze łóżko, mały stolik i biurko z fotelem. Na ścianie wisi telewizor. Jest też umywalka, przypominająca fryzjerskie stanowisko do mycia włosów.

Prezydent pokazał także swoją garderobę. Wypełniona jest wojskowymi ubraniami i butami w militarnych kolorach - taki styl Zełenski przyjął po rozpoczęciu rosyjskiej agresji. Noszone przez niego wcześniej garnitury wiszą zapakowane w ochronne pokrowce.

- Teraz ich nie noszę. Ale to symbol tego, że niedługo wojna się skończy, zwyciężymy. I wtedy będę go używał - powiedział Zełenski, pokazując jedno z eleganckich ubrań sprzed wojny. - Czyli garnitur czeka na zwycięstwo? - dopytał dziennikarz. - Tak - potwierdził prezydent.

Sonda
Czy myślisz, że Rosja się podda w wojnie z Ukrainą?
Niezapomniani. Wojna na Ukrainie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany