Tak Andrzej Duda i Agata Duda zaskoczyli Polaków w wielkanocny poranek! W tle suto zastawiony stół

i

Autor: KPRP

o co chodzi?

Tak Andrzej Duda i Agata Duda zaskoczyli Polaków w wielkanocny poranek! W tle suto zastawiony stół

2024-03-31 12:30

Niedziela Wielkanocna zwiastuje Zmartwychwstanie Chrystusa, a więc jego przejście ze śmierci – do życia. W tym radosnym czasie świętujemy wspólnie z rodziną przy wielkanocnym stole. Spożywając uroczyste śniadanie, składamy sobie najserdeczniejsze życzenia. Jak się okazało, dobrym słowem z tej okazji postanowiła podzielić się również para prezydencka. Już z samego rana prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką nagrali specjalne video dla Polaków.

Nastała Wielkanoc, a więc czas radości i odrodzenia, w którym wraz z najbliższymi zasiadamy przy wspólnym stole i dzielimy się tzw. „święconką”. Nie inaczej świętuje para prezydencka Andrzej i Agata Duda, którzy z samego rana złożyli Polakom uroczyste życzenia – nie tylko tym w kraju, ale także tym wszystkim, również mieszkającym poza granicami Polski.

Wszystkim rodakom w kraju i zagranicą życzymy, by święta Wielkiej Nocy były źródłem optymizmu i siły. Życzymy państwu ciepłych i rodzinnych świąt wypełnionych wzajemnym szacunkiem i wiosennym słońcem – powiedział prezydent Duda w nagraniu opublikowanym na platformie „X”.

W. KOLARSKI: ANDRZEJ DUDA BĘDZIE PATRONEM POLSKIEJ PRAWICY

Życie się odradza. Pan Zmartwychwstał! Wesołego Alleluja! – dodał. W tle można było natomiast zobaczyć pięknie przystrojony stół ze świątecznymi smakołykami.

Do życzeń przyłączyła się również Agata Kornhauser–Duda. – Niech święta pozwolą nam patrzeć w przyszłość z nadzieją na lepsze jutro oraz na pokój w naszych rodzinach i społecznościach, naszej ojczyźnie i całym naszym regionie. Składamy też tradycyjne życzenia obfitej święconki, przepięknych pisanek, pysznych mazurków i mokrego dyngusa – życzyła Pierwsza Dama.

W galerii poniżej zobaczysz, jak prezydent Andrzej Duda gościł wraz z premierem Tuskiem w USA:

Sonda
Czy uważasz, że Andrzej Duda to dobry prezydent?