Agata Duda

i

Autor: AKPA Agata Duda

Stylista ocenił pierwszą damę RP

Tak Agata Duda wystroiła się na pogrzeb królowej Elżbiety II. Ogromne zaskoczenie

2022-09-19 17:39

Pogrzeb królowej Elżbiety II bez wątpienia można nazwać wydarzeniem historycznym. Po ponad 70 latach sprawowania rządów cały świat żegna monarchinię, a do Wielkiej Brytanii zjechały się koronowane głowy i przywódcy niemal wszystkich państw. Nie zabrakło także pierwszej damy RP Agaty Dudy.

Pogrzeb królowej Elżbiety II to nie tylko niezwykle emocjonalna uroczystość, ale także dyplomatyczne wyzwanie. Podczas tak doniosłych wydarzeń liczy się każdy szczegół. Szczególnie wiele gaf można popełnić podczas dobierania stroju odpowiedniego na pogrzeb monarchini. O ile panowie mają stosunkowo prosty wybór (czarny garnitur i taki sam krawat), o tyle na panie czyha o wiele więcej pułapek. Jak wypadła Agata Duda? Pierwsza dama wybrała głęboki odcień czerni, a do tego założyła toczek z czarną woalką opadającą na twarz. Do tego zmieniła fryzurę: zamiast włosów zaczesanych do tyłu, zdecydowała się na gładko opadające po bokach twarzy kosmyki. Ekspert modowy Daniel Jacob Dali nie krył zaskoczenia ubiorem żony Andrzeja Dudy.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ AGATĘ DUDĘ W CZERNI

- Agata Duda podeszła bardzo poważnie do wyboru stroju na pogrzeb królowej Elżbiety II. Ubrana cała na czarno, co jest absolutnym musem podczas takiej uroczystości, oddała szacunek zmarłej. Jako jedna z nielicznych osób postawiła na toczek z woalką zakrywającą twarz, oczywiście w kolorze czerni. Duża część kobiet również założyła toczek, ale już nie zakrywający twarz. Na przykład żona prezydenta USA na głowę założyła coś bardziej przypominającego czarną wstążkę więc w tym porównaniu Agata Duda ze  swoim nakryciem głowy wypadła zdecydowanie bardziej elegancko – powiedział nam.

Sprawdź: Dudowie będą oszczędzać! W Pałacu Prezydenckim będzie zimno? [SEDNO SPRAWY]

Warto zauważyć, że Jill Biden, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych, założyła czarny fascynator, czarną garsonkę z dużymi guzikami na marynarce, cienkie czarne rajstopy i czarne szpilki. Jednak zdaniem projektanta, Agata Duda prezentowała się lepiej.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD MATERIAŁEM WIDEO

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

- Agata Duda pokazała raz jeszcze, że klasyka wygrywa. Wyglądała na jedną z lepiej przygotowanych pierwszych dam. Jej ubiór nie tylko oddał szacunek królowej, ale przyniósłby uśmiech na twarzy zmarłej, bo jak każdy wie, królowa Elżbieta była absolutną miłośniczką elegancji, klasyki i mody – ocenił Daniel Jacob Dali.

Ekspert zwrócił także uwagę na nową fryzurę Agaty Dudy, która była sporym zaskoczeniem. Według stylisty, nowe uczesanie bardzo pasuje pierwszej damie i powinna przy nim zostać także po powrocie do Polski.

- Od lat sugeruję jej zmianę chociażby uczesania i w końcu się doczekałem. Wygląda zdecydowanie bardziej korzystnie i taka zmiana służy jej tylko na plus – podsumował Daniel Jacob Dali.

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?
Listen to "Andrzej Duda ma plan na KRYZYS ENERGETYCZNY? "Prezydent będzie oszczędzał energię" - P.Szrot [SEDNO SPRAWY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają