Paulina Kosiniak-Kamysz

i

Autor: Łukasz Gągulski/SE

TAJEMNICA teścia Kosiniaka-Kamysza. Chodzi o PIENIĄDZE. Kto by się spodziewał?!

2020-06-09 6:04

Paulina Kosiniak-Kamysz (31 l.) ma więcej wspólnego z polityką, niż się wydaje! Piękna pani stomatolog jest nie tylko żoną szefa PSL i jednocześnie kandydata ludowców w wyborach prezydenckich. Również jej ojciec – Zbigniew Wojas (60 l.) - od wielu lat, jako wójt małopolskiej gminy Gdów jest związany ze światem politycznym! Na dodatek okazuje się, że teść Władysława Kosiniaka-Kamysza (39 l.) to milioner!

Prześwietliliśmy majątek teścia szefa ludowców. Jako wójt jest on bowiem zobowiązany do corocznego składania oświadczeń majątkowych. Co z nich wynika? Tata pani Kosiniakowej na biedę narzekać nie może! Jego majątek opiewa na ponad 1,2 mln zł, a to dzięki licznym nieruchomościom. Najwięcej warta jest willa, bo aż 860 tys. zł. Kolejne 300 tys. to działki z zabudowaniami gospodarczymi. Teść Kosiniaka wozi się też całkiem niezłym autkiem. Swe BMW wycenia na prawie 90 tys. zł. Nieźle jak na wójta!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Kosiniak-Kamysz o mężu: tylko Władek ma szansę zwyciężyć w II turze!


Zbigniew Wojas włada gminą Gdów od 2002 roku. Z szefem ludowców zna się od lat. - Paulina nie musiała przedstawiać rodzicom Władka, bo polityk zna się z jej ojcem. Od dawna są ze sobą po imieniu – ujawnił nam nasz informator, gdy wyszło na jaw, że Kosiniak-Kamysz spotyka się z piękną dentystką.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Gość: Adrian Zandberg: Morawiecki idzie drogą Tuska