Szymon Hołownia. Mobilna konwencja polityczna, Polska 2050

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Szymon Hołownia. Mobilna konwencja polityczna, Polska 2050

Czy są dobre?

Szymon Hołownia daje dobre rady? Podał sposób na wygrane wybory

2022-11-16 3:30

Lider Polski2050 Szymon Hołownia w poniedziałek zdradził tajemnicę, a raczej receptę na wygrane wybory. Sposób jest prosty, to start w pojedynkę. Skąd taki pomysł i wnioski? Czy faktycznie może to pomóc hipotetycznym politykom najwyższego szczebla? Trudno powiedzieć.

Co dalej z Polską2050 i dlaczego warto wziąć to pod uwagę przy wyborach?

Zdaniem Szymona Hołowni istnieje jedno praktyczne rozwiązanie. Jest dość oczywiste i zrozumiałe, choć nie dla każdego. - Koalicję na wybory robi się, jak są wybory; na dziś scenariuszem podstawowym dla każdego z ugrupowań opozycyjnych jest start w pojedynkę - mówił lider Polski2050. Hołownia także odniósł się do słów Jarosława Kaczyńskiego. - Jeżeli partie opozycyjne nie zdecydują się do końca roku na wspólną listę w wyborach parlamentarnych, to zrobię wszystko, żeby PO sama pokonała PiS - mówił wówczas Donald Tusk. Jak odniósł się do tego lider Polski 2050? - Mój Boże, jak można w ten sposób rozmawiać z partnerami? Macie czas, wyznaczam wam deadline. My rozmawiamy, naprawdę jesteśmy w procesie rozmowy - odparł. A jak skomentował pogłoski o rzekomej kolacji PSL i Polski2050 

= Na pewno nie teraz. Wydaje mi się, że wszyscy powinniśmy być uczciwi i powiedzieć, że dzisiaj niezależnie od tego, co myślimy, dla każdego z nas scenariuszem podstawowym jest start w pojedynkę, każdy ze swojej listy - dodał.

Szymon Hołownia: Rząd lata jak kurczak bez głowy
Nasi Partnerzy polecają