Szumowski wakacje COVID

i

Autor: ADAMOS, Katarzyna Zaremba Szumowski wakacje COVID

Szumowski byczy się w raju, pacjenci nadal czekają w kolejkach! Pani Danuta nie wytrzymała

2020-08-27 5:25

Łukasz Szumowski (48 l.) podczas ponad dwóch lat dzierżenia ministerialnej teki, służby zdrowia nie uzdrowił. Ostatnio zrezygnował ze stanowiska, a niedługo potem spakował manatki i wybył na Kanary. A problemy tysięcy pacjentów, takich jak pani Danuta Janoszka (59 l.), która od dwóch lat czeka na operację, zostały w Polsce. Kobieta nie kryje oburzenia.

Pani Danusia zajmowała się przez długie lata swoim sparaliżowanym mężem, a kiedy on zmarł posypało jej się zdrowie. W lutym 2018 roku przeszła zawał. Po kilku dniach wyszła ze szpitala ze skierowaniem na zabieg operacyjny – okazało się bowiem, że ma niebezpieczne zwężenie zatoki. W ubiegłym roku wreszcie udało jej się wpisać na listę oczekujących na operację. Zabieg miała przejść w lipcu, jednak plany pokrzyżowała pandemia. Operacja została przesunięta na październik. Czy wówczas się odbędzie? Kto wie… Tymczasem pani Danuta patrząc na zdjęcia byłego ministra na rajskiej wyspie, nie może uwierzyć własnym oczom. - Wykańczają mnie obiecanki ludzi władzy, to jest niewiarygodne co oni robią. Ja czekam na operacje dwa lata. Rząd obiecywał, że będzie dostęp do lekarzy bez kolejek i tego nie ma. Poza tym pan Szumowski jest na wakacjach za granicą, a sam mówił, żeby tam nie jeździć - mówi rozgoryczona.

ZOBACZ TEŻ: Szumowski na wakacjach w Hiszpanii. ZDJĘCIA.. Ależ on wygląda. Tylko u nas

Szumowski na wakacjach w Hiszpanii... Ależ on wygląda. Tylko u nas!
Sonda
Jak oceniasz fakt, że były minister zdrowia w dobie pandemii koronawirusa wybrał wakacje w Hiszpanii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE