Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera

i

Autor: instagram(2)

Szok! Seksowna żona ministra z PiS chce zostać Top Model! Zdjęcia rozpalają wyobraźnię

2021-09-01 19:50

Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera, szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów wzięła udział w castingu do programu Top Model i wyznała, że... zgłosiła się w tajemnicy przed mężem! Co na to polityk? Na razie nie wiadomo.

Nowa edycja słynnego programu w TVN – Top Model przyciągnęła wiele kandydatek. Jedna z nich – Marianna Schreiber to żona znanego polityka PiS – Łukasza Schreibera, szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów, czyli bliskiego współpracownika premiera.

Donald Tusk "pobił" Andrzeja Dudę? Niebywały wynik szefa PO

Express Biedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Wprowadzenie stanu wyjątkowego to czysta polityka

Stacja TVN poinformowała, że Marianna zgłosiła się do "Top Model" w tajemnicy przed mężem. W rozmowie z jurorami wyznała, że jest zestresowana, ponieważ na casting przyszła sama. Jej zgłoszenie do programu jest sprzeczne ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Pomimo tego kobieta chce zostać modelką i postanowiła spróbować swoich sił w popularnym reality show.

Ponieważ mleko się rozlało i wszyscy wiedzą o udziale żony ministra w programie TVN, pani Marianna odniosła się do tego wydarzenia na Instagramie. - „Gdy tajemnica wychodzi na jaw, nigdy nie jest zadowalająco- przecież z jakiegoś powodu ukrywałeś pewne kwestie…ale jeżeli to tajemnica, która przełamuje pewne schematy w Twoim życiu, która wyjaśnia i zmusza do otwartości, refleksji…powoduje, ze coś zaczyna być wyjaśniane..ze czujesz się zrozumiany, wysłuchany…czujesz, ze walczysz o siebie…o to by móc być sobą…to nie żałuj tego..być może nie rozwiązał byś wielu problemów, gdyby nie ona. Tego tez Wam życzę” – napisała (pisownia oryginalna). - „P. S w końcu jestem szczęśliwa na 100%. Dzięki Tobie” - dopisała Marianna Schreiber.

Pod tym wpisem wielu internautów wypomniało żonie Łukasza Schreibera incydent sprzed kilku lat, kiedy zamieściła homofobiczny tweet przy zdjęciu dziewczyny w autobusie, która miała tęczową torebkę. Internauci zarzucają jej teraz, że sama oczekuje zrozumienia, a wykazała się nietolerancją.