Kamil Durczok leżał w kałuży krwi

i

Autor: AKPA Kamil Durczok leżał w kałuży krwi

Kamil Durczok

Syn Durczoka nie chce spadku po ojcu! Zrezygnował przez długi

2022-10-22 19:51

Kamil Durczok zmarł w 2021) r. w Katowicach. Duża część jego życia zawodowego skupiała się na terenie Śląska. Durczok był znanym i cenionym dziennikarzem. Jak podaje portal Pomponik Durczok pozostawił po sobie spadek, który okazał się sporym problemem dla jego syna. Ten postanowił zrezygnować z majątku zmarłego ojca.

Majątek Kamila Durczoka

Kamil Durczok zmarł w szpitalu pod koniec 2021 roku. Jako oficjalną przyczynę jego śmierci 53-latka podano przewlekłą chorobę i zatrzymanie krążenia. Dziennikarz został pochowany na rodzinnym cmentarzu w Katowicach.

Dziennikarz był właścicielem luksusowej willi w Szczyrku oraz połowy mieszkania w Katowicach. Poza tym posiadał zabytkowego Mercedesa 500 SEC o dużej wartości, którego w 2019 r. wystawił na sprzedaż za 100 tys. złotych. Kamil Durczok miał mieć długi.

Syn Durczoka rezygnuje ze spadku

Syn Kamila Durczoka mógł zdecydować się na przyjęcie spadku i przejęcie domu i samochodu ojca oraz licznych kosztowności. W takiej sytuacji musiałby jednak spłacić długi dziennikarza. Postanowił więc zrezygnować z dziedziczenia majątku i nie angażować się w spłatę dłużników Kamila Durczoka.

"Ten chłopak ma teraz zupełnie inne rzeczy na głowie, pisze pracę magisterską, pracuje i stara się być samodzielny. Trauma po tragicznej śmierci ojca już i tak jest wystarczająco mocna, by dokładać do niej jeszcze spłacanie długów po nim. Tam nie było o co walczyć, on nie miał na to sił" - powiedziała osoba z rodziny dziennikarza, z którą rozmawiał dziennikarz Pomponika.

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Karpacz 2022: Marek Chraniuk
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany