Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Zapraszamy do oglądania

Stanisław Żaryn w „Sednie sprawy”, Paweł Kowal oraz dr Mirosław Oczkoś w „Expressie Biedrzyckiej”

2022-10-04 5:00

Jeśli szukacie garści najświeższych informacji i dużej porcji dobrej publicystyki, koniecznie zacznijcie dzień od wysłuchania „Sedna sprawy” i „Expressu Biedrzyckiej”. Już dziś gościem Jacka Prusinowskiego będzie ełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn, z kolei Kamila Biedrzycka porozmawia z posłem KO Pawłem Kowalem i ekspertem od wizerunku dr. Mirosławem Oczkosiem.

Każdego ranka w „Sednie sprawy” Jacek Prusinowski zadaje politykom i ekspertom pytania, które najbardziej nurtują Polaków. Już dziś w studiu powita Stanisława Żaryna, z którym porozmawia o bezpieczeństwie naszego kraju w obliczu wojny na Ukrainie oraz gróźb prezydenta Rosji Władimira Putina o użyciu broni jądrowej. W „Expressie Biedrzyckiej” z kolei pojawi się Paweł Kowal, z którym Kamila Biedrzycka przedyskutuje kwestię kryzysu energetycznego, nadchodzącej zimy, rezygnacji Michała Dworczyka z funkcji szefa KPRM czy najbliższych planach opozycji. Następnie do studia zawita uwielbiany przez widzów „Expressu Biedrzyckiej” dr Mirosław Oczkoś, ekspert od wizerunku i marketingu politycznego. Jak zwykle bezlitośnie skomentuje wizerunkowe wpadki polityków, omówi ich konsekwencje i powie, komu należy się pochwała. Zapraszamy do oglądania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają