Rafał Trzaskowski zebrał podpisy

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Rafał Trzaskowski zebrał podpisy

Sondaż prezydencki na OSTATNIEJ prostej przed wyborami. Trzaskowski ZBLEDNIE! Wybory 2020

2020-06-21 15:38

Wybory prezydenckie 2020 już za tydzień. Kandydaci na prezydenta mają już więc niewiele czasu, by przekonać do siebie jak największą liczbę wyborców. Wszyscy rozjechali się więc po Polsce, by odbyć jak najwięcej spotkań. Wiele o obecnej sytuacji mówi też najnowszy sondaż prezydencki. Kto ma najlepsze notowania, a kogo ogarnie strach na ostatniej prostej?

Wybory 2020 za pasem. Już za tydzień 28 czerwca Polacy wybiorą prezydenta na kolejne 5 lat. W wyborach startuje jedenastu kandydatów:  Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Marek Jakubiak, Stanisław Żółtek i Waldemar Witkowski. Każdy z nich ma już tylko kilka dni, by przekonać do głosowania Polaków. Kto ma największe szanse na wygraną w wyborach 2020? Najnowszy sondaż prezydencki, który został przeprowadzony na zlecenie WP.pl przez IBRiS wskazuje, że najlepszym wynikiem może cieszyć się Andrzej Duda. Wyniki sondażu: Andrzej Duda - 41 proc., Rafał Trzaskowski - 27,1 proc., Szymon Hołownia - 8,9 proc. Władysław Kosiniak-Kamysz - 7,3 proc., Krzysztof Bosak - 5,6 proc., Robert Biedroń - 4,2 proc. Chociaż Trzaskowski jest drugi w badaniu, to jak donosi portal, w porównaniu z sondażem dla WP przeprowadzonego także przez IBRiS sprzed tygodnia, obecny prezydent Warszawy stracił  0,9 punktu procentowego poparcia, a Duda zyskał 0,3 punktu procentowego. Nie są to może ogromne zmiany, ale na ostatniej prostej przed wyborami prezydenckimi 2020 wszystko się liczy i ma ogromne znaczenie. Nawet najdrobniejsze szczegóły.

Sprawdź: Cejrowski miał RACJĘ?! Skąd on to wiedział? Chodzi o polityczne KULISY. Wybory 2020

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

 

QUIZ. Co wiesz o Rafale Trzaskowskim?

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się i wychował Rafał Trzaskowski?
Super Raport 19 VI (goście: Dziambor, Cimoszewicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE