Neumann i Budka

i

Autor: EAST NEWS & TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Neumann i Budka

Sławomir Neumann narobił sobie siary! Z samego rana taka kompromitacja. Budka może dostać zawału [WIDEO]

2020-11-25 9:33

Tę rozmowę Sławomir Neumann zapamięta na długo. Choć pewnie wolałby, żeby nigdy się nie odbyła. Są chwile, gdy człowiek ma ochotę zapaść się pod ziemię. Neumann najpewniej tego doświadczył podczas porannej rozmowy w RMF FM. Były szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej przyznał bowiem, że nie pamięta się, jak się nazywa mocno wspierana przez PO kandydatka na urząd Rzecznika Prawa Obywatelskich. Borys Budka, gdy to zobaczy, może dostać zawału. Taka kompromitacja bowiem partii na pewno nie służy.

Sławomir Neumann to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych polityków Platformy Obywatelskiej. W partii - nieprzypadkowo - uchodzi za prawdziwą legendę, z której zdaniem muszą liczyć się wszyscy. W końcu to on w 2015 roku pokonał byłą premier Ewę Kopacz w wyborach na szefa klubu parlamentarnego PO. Od tego momentu akcje Neumanna poszły zdecydowanie w górę. Teraz jednak zaliczył bolesną wpadkę. Niestety dla niego wszystko się nagrało. Neumann narobił sobie siary, a internauci mają bekę. Czołowy poseł PO przyłapany został na tym, że nie pamięta, jak nazywa się kandydatka na Rzecznika Praw Obywatelskich. Chodziło oczywiście o Zuzannę Rudzińską-Bluszcz, która... jest intensywnie wspierana przez partię Borysa Budki i Sławomira Neumanna. Być może wczesna pora wywiadu w RMF FM spowodowała zanik pamięci u byłego szefa klubu PO. Okazję do drwin z politycznego rywala wykorzystał europoseł PiS Dominik Tarczyński. 

ZOBACZ TAKŻE: Rodzice Marty Lempart dowiedzieli się, że córka jest lesbijką. Szokująca reakcja, wielka afera!

Neumann narobił sobie siary w radiu

- Cała ta PO to jedna wielka kompromitacja. Chcą na bardzo ważne urzędy wybierać ludzi, których nawet nazwiska nie znają. To niebezpieczne dla Polski. Na szczęście są nieudacznikami... - ocenił w swoim stylu Tarczyński. 

CZYTAJ TAKŻE: Były mąż Hanny Lis publicznie upokorzył Tomasza Lisa! "Mogę Ci jakoś pomóc?" Ale pojazd!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE