Wybory 2020. Trzaskowski przegrał z Dudą w szkole swojego pradziadka

i

Autor: GADOM Wybory 2020. Trzaskowski przegrał z Dudą w szkole swojego pradziadka

SENSACYJNY sondaż przed drugą turą. Wszystko jest już jasne? Wybory prezydenckie 2020

2020-06-28 23:23

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020. O godzinie 21 zamknięte zostały lokale wyborcze w całym kraju, a my poznaliśmy pierwsze sondażowe wyniki exit poll, z których jasno wynika, że czeka nas druga tura wyborów prezydenckich. Najnowszy sondaż przed drugą turą wyborów prezydenckich pokazuje, że czeka nas zacięta walka o najwyższy urząd w państwie.

Kto wygrał wybory? Oficjalne wyniki wyborów PKW

Kto wygrał wybory prezydenckie 2020? Natychmiast po zamknięciu lokali wyborczych - punktualnie o godzinie 21 - poznaliśmy pierwsze sondażowe wyniki wyborów prezydenckich - tzw. exit poll. Te nie pozostawiają złudzeń - czeka nas druga tura wyborów prezydenckich, która odbędzie się 12 lipca. 

Zmierzy się w niej obecnie urzędujący prezydent - Andrzej Duda, na którego w pierwszej turze zagłosowało 41,8 procent głosów oraz Rafał Trzaskowski, który uzyskał 30,4 procent w pierwszej turze.

 

Wybory prezydenckie 2020. Wyniki

i

Autor: Jerzy Frątczak

II tura wyborów: sensacyjny sondaż TVN

Pracownia Kantar przeprowadziła sondaż wyborczy dla Faktów TVN i TVN24 dotyczący drugiej tury wyborów prezydenckich. Został on zrealizowany już po godzinie 21, gdy zgodnie z wynikami exit poll było już jasne, że odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich 2020. Ankietowani wiedzieli już więc, że dojdzie do starcia Dudy i Trzaskowskiego. 

Zgodnie z badaniem - na Andrzeja Dudę zagłosuje 45,4% wyborców, a na Rafała Trzaskowskiego 44,7%. Aż 9,9% badanych zadeklarowało jednak, że nie wiem na kogo odda głos w drugiej turze. To oznacza, że czeka nas prawdziwe wyborcze starcie, a ostateczny wynik wyborów prezydenckich 2020 może być zaskakujący. 

Prezydent Duda pakuje kota do limuzyny
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają