Karczewski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Karczewski

Tylko u nas

Senator Karczewski przeszedł operację. Nie może mówić. Co z nim?

2022-10-11 11:48

Znany polityk PiS, senator Stanisław Karczewski, przeszedł operację. Zanim wróci do aktywności politycznej i zawodu lekarza, musi przejść rekonwalescencję. - Czuję się dobrze. Na szczęście to nic poważnego – powiedział „Super Expressowi”.

Senator przechodzi rekonwalescencję 

Były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski jest znany z pracowitości. Wykonuje nie tylko obowiązki senatora, ale jednocześnie pracuje jako chirurg w szpitalu. Okazuje się, że lekarz czasami też staje się pacjentem – Karczewski przeszedł niedawno zabieg. - Jestem po drobnej operacji. Czuję się dobrze. Nic na szczęście to poważnego – zapewnia polityk w rozmowie z „Super Expressem”. - Przez pewien czas będę wyłączony z aktywności politycznej - przekazał senator PiS. Jak się dowiedzieliśmy, Stanisław Karczewski przechodzi obecnie rekonwalescencję, która potrwa około dwóch tygodni. Polityk na razie nie może mówić.

Kobieta następcą Dudy? Biedroń wskazuje kandydatki na prezydenta, jedno nazwisko zaskakuje

Chirurg - ekolog

Karczewski jest jednym z bliskich współpracowników prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Często bywa w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Polityk przeszedł operację na początku października. Jeszcze 30 września sadził drzewa w nadleśnictwie Grójec.

Kamiński: "Morawiecki mówi Putinem" [Express Biedrzyckiej]
Sonda
Kto lepiej nadaje się na marszałka Senatu?