Ogród senatora Gawłowskiego

i

Autor: Twitter Ogród senatora Gawłowskiego

Senator Gawłowski to prawdziwy majsterkowicz. Własnoręcznie stworzył klimatyczny zakątek w swoim ogrodzie. Zdjęcia PRZED i PO

2022-06-27 11:23

Senator Stanisław Gawłowski jakiś czas temu pochwalił się w mediach społecznościowych pięknym zakątkiem w swoim ogrodzie. Jak się okazuje, polityk własnoręcznie stworzył całą strefę relaksu od zera. Metamorfoza jest zdumiewająca! W rozmowie z “Super Expressem” Gawłowski zdradził kulisy powstawania ustronia i opowiedział o dalszych planach.

Stanisław Gawłowski od kilku lat sam zajmuje się swoim ogrodem. Jak przyznaje w rozmowie z “Super Expressem” tego typu prace sprawiają mu nadzwyczajną przyjemność. - Nigdy nie myślałem, że mam takie zdolności, a okazało się, że dobrze mi to idzie - przyznał polityk. 

Senator Gawłowski dokonał niesamowitej metamorfozy ogrodu. Meble powstały z odpadów

Metamorfoza fragmentu ogrodu zaczęła się już rok temu. Wtedy powstała podłoga. Teraz polityk postanowił własnoręcznie stworzyć meble, wykorzystując do tego stare palety.

- Meble ogrodowe to efekt oglądania materiałów na temat tego, co można zrobić z różnego rodzaju odpadów. Pomyślałem sobie, że też potrafię zrobić takie rzeczy. Chciałem to sobie sam udowodnić. Udało się i cała operacja zakończyła się sukcesem. Mam z tego ogromną satysfakcję - pochwalił się senator. 

Na gotowe meble senator położył wygodne poduszki, a obok powiesił nastrojowe światełka. Zakątek prezentuje się świetnie i zachęca do chwili odpoczynku. 

Choć efekt końcowy jest zachwycający, początki nie były łatwe. - Jak się od lat nie robiło nic manualnie, to na początku wszystko stanowiło trudność. Okazało się także, że taka praca zmusza do uważności i koncentracji, bo jak pozwalałem sobie, żeby myśleć o innych sprawach, a nie o tym co robię np. przybijaniu gwoździ, to kończyło się to wszystko jakąś delikatną kontuzją. Ale to było tylko na początku, potem szło to już dobrze - mówił nam polityk.  

Meble skończone, więc pora na nowy projekt. Senator Gawłowski zdradza plany 

Gawłowski zdradził również, że już ma kolejne plany dotyczące ogrodu. Senator zamierza przebudować fragment działki, który przestał mu się już podobać. - Zrobię sobie tam minipalenisko. Mam już tego pewną wizję. Teraz to kwestia czasu, kiedy się za to zabiorę - powiedział senator. 

ZOBACZ TAKŻE: Gawłowski walczy z prokuraturą i CBA o... porcelanową zastawę. "Niewola PIS-owska"

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć dokumentujących prace nad ogrodem senatora.

Sonda
Lubisz pracę w ogrodzie?
Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE