Wielka miłość w rządzie: Piotr Patkowski  Olga Semeniuk

i

Autor: MARCIN SMULCZYŃSKI/SUPER EXPRESS Wielka miłość w rządzie: Piotr Patkowski Olga Semeniuk

Miłość w rządzie Morawieckiego kwitnie. Zdjęcia Semeniuk i Patkowskiego nie pozostawiają wątpliwości

2022-06-26 21:29

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski są wiceministrami w rządzie premiera Morawieckiego. Para kilka miesięcy temu zaręczyła się. Jak podaje fakt.pl po ostatnich wypowiedziach min. Semeniuk internauci spekulowali, że nad związkiem zgromadziły się czarne chmury. Na szczęście zdjęcia zamieszczone w mediach społecznościowych są dowodem, że miłość w rządzie kwitnie.

Miłość wiceministrów - Olga Semeniuk i Piotr Patkowski

Wiceminister w Ministerstwie Rozwoju i Technologii , Olgę Semeniuk i Piotra Patkowskiego, wiceministra finansów połączyło gorące uczucie. – To miłość mojego życia – opowiadał Super Expressowi Patkowski.  Poznali się dzięki pracy – Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju – tak opowiedział historię związku Patkowski. Dodał też, że ceni Olgę za osobowość, charakter, mądrość, intelekt, ale przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem. Para zaręczyła się w grudniu 2022. O dacie ślubu narzeczeni nie poinformowali.

Czarne chmury nad związkiem wiceministrów?

Jak podaje fakt.pl -miesiąc temu Olga Semeniuk była gościem Radia Zet. Na antenie padło pytanie, kiedy weźmie ślub z ministrem Patkowskim. W stacji radiowej Semeniuk nie chciała rozmawiać o ślubie. - O sprawach prywatnych nie rozmawiam w mediach, staram się ten temat ograniczać, choć wiem, że cieszy się on dużym zainteresowaniem - stwierdziła w Radiu Zet. Czy nad związkiem dwóch wiceministrów rządu Morawieckiego nie zawisły przypadkiem czarne chmury? Tym bardziej, że na Instagramie minister Semeniuk nie pojawiały się już wspólne zdjęcia z partnerem.

Sedno Sprawy - Olga Semeniuk

Teraz Olga Semeniuk jednym zdjęciem rozwiała wszelki wątpliwości.. - "Nasze weekendy to raczej godziny niż dni ze względu na obowiązki. Praca uczy nas wykorzystywania każdej minuty czasu wolnego. Dobrego dnia dla Wszystkich. P.S. Nie zapominajcie w ten upalny dzień o piciu dużej ilości wody!" - napisała wiceminister rozwoju na Instagramie.

Sonda
Kto powinien zostać premierem pierwszego rządu po PiS?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają