Przepychanka w Sejmie

i

Autor: PAP/Paweł Supernak

Zapraszamy do oglądania

Sejm skończył obrady. Szarpanina między posłem Rutnickim a ministrem Ozdobą [ZAPIS RELACJI 29.11.2023]

2023-11-29 20:03

Posłowie po raz kolejny zbiorą się na sali plenarnej w środę 29 listopada o 9:00. O raz kolejny poruszone zostaną ważne sprawy, w tym wynagrodzeń dla niektórych zawodów medycznych czy wróci sprawa refundacji in vitro. Emocji z pewnością nie zabraknie!

W Sejmie 29 listopada zostaną przedstawione informacje Prezesa Rady Ministrów w sprawie protestów polskich transportowców i rolników na granicy polsko-ukraińskiej. Posłowie będą głosować także nad odwołaniem Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2007-2022. Mają także zostać ustalone zmiany w składach komisji sejmowych. Powróci także temat in vitro. Po raz kolejny zapowiada się emocjonujący dzień w Sejmie!

Podczas wtorkowego posiedzenia zaś wybrano nowego Rzecznika Praw Dziecka oraz stanowisko w komisji ds. pedofilii. DO komisji sejmowych zaś trafiły ustawy o handlu w niedzielę, w tym dotyczące tegorocznej Wigilii, refundacji in vitro czy o powołaniu komisji nadzwyczajnych (dotyczących wyborów kopertowych, afery podsłuchowej i afery wizowej).

Listen on Spreaker.