Jan Strzeżek

i

Autor: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Rzecznik Porozumienia ma swoją damę! Właśnie ją pokazał. Co za błysk w oku [GALERIA]

2022-05-19 14:57

Od zawsze mówi się, że w życiu istotną rolę odgrywają przyjaciele. Doskonale wie o tym rzecznik prasowy Porozumienia, Jan Strzeżek, który niewątpliwie należy do grona szczęśliwców mogących uznać, że u swojego boku mają prawdziwego przyjaciela. Kto nim jest? W rozmowie z "Super Expressem" Strzeżek wyjawia tę informację.

Prawdziwą damą, bliską sercu rzecznika Porozumienia, Jana Strzeżka jest Punia ( 8 l.). Psia dziewczyna to oczko w głowie polityka. Punia jest suczką rasy jack russell terrier, mieszka z politykiem od 4 lat. Od małego czworonożna przyjaciółka była u mamy Strzeżka. - Punia jest wspaniałą przyjaciółką, która jak mało kto zawsze się cieszy na mój widok i zawsze chce się przytulać - mówi nam Strzeżek.

Politycy Porozumienia na ostrym treningu w parku! Te zdjęcia są dowodem, oni naprawdę to zrobili!

Piękna pogoda za oknem sprawia, że właściciele czworonogów chętniej wychodzą z nimi na dwór właśnie, gdy za oknem jest słonecznie i ciepło. Strzeżek lubi spacery z przyjaciółką, gdy na dworze jest pięknie. SPacer od razu staje się przyjemniejszy! - Przy tej pogodzie spacery z Punią to czysta przyjemność. Słoneczko, brak chmur i czworonożny przyjaciel obok to najlepszy sposób na udany dzień - przekonuje Strzeżek z Porozumienia.  

Patrząc na Punię widać, że suczka ma błysk w oku i jest ważna dla swojego opiekuna.

Choroba Jarosława Gowina. Koledzy piją za jego zdrowie. Nowe wieści o stanie zdrowie szefa Porozumienia [zdjęcia]

Garri Kasparow, legendarny szachista i wróg Putina, mówi „SE”: Może nie zrobiłem dość, by powstrzymać potwora
Sonda
Wolisz psy czy koty?