RZĄDOWA LIMUZYNA zderzyła się z tirem niedaleko Mławy! Kto zawinił?

i

Autor: Ireneusz Piast/SUPER EXPRESS Do zdarzenia doszło we wsi Napierki niedaleko Mławy, zdj. ilustracyjne

Rządowa limuzyna ZDERZYŁA SIĘ z tramwajem! W środku ważny pasażer!

2020-10-27 17:04

Politycy nie mają szczęścia do rządowych limuzyn. Do kolizji jednej z nich doszło w Warszawie, na pl. Unii Lubelskiej. Samochód służbowy Służby Ochrony Państwa zderzył się z...tramwajem. Według oficjalnych informacji w środku przebywał pasażer. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia pojawiły się odpowiednie jednostki, które badają, jak doszło do kolizji z udziałem auta kierowanego przez pracownika SOP.

W Warszawie codziennie dochodzi do przeróżnych kolizji i wypadków drogowych. W ostatnich dnia w stolicy jest bardzo gorąco. Dzisiejsza kolizja z udziałem auta SOP nie była pierwszą tego typu. Na miejsce zdarzenie natychmiast wezwano funkcjonariuszy policji. 

"Na miejsce została wezwana policja, która prowadzi swoje czynności" - poinformował rzecznik SOP w rozmowie z PAP. Na razie jednak nie wiem, czy kierowca auta dostał mandat. 

 "Samochód ma niewielkie uszkodzenia" - czytamy na stronie.

Według komunikatu Tramwajów Warszawskich zatrzymanie tramwajów było krótkotrwałe. - Nie wpłynęło znacząco na ruch w tym miejscu - przekazał rzecznik Maciej Dutkiewicz.