Ryszard Czarnecki

i

Autor: Genevieve Engel/Parlament Europejski

NIEPOKOJĄCE

Ryszard Czarnecki miał problemy ze zdrowiem: "Dwie noce trudne..."

2022-12-01 13:58

Europoseł Ryszard Czarnecki na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest okazem zdrowia. Polityk uprawia sport: pływa, gimnastykuje się, o czym zresztą nieraz donosił "Super Express". Niestety, i Czarneckiego dopadły kłopoty zdrowotne. Wiemy, jak się czuje europoseł.

Ryszard Czarnecki ma za sobą ciężkie chwile: Dwie noce trudne. Teraz lepiej 

Ryszard Czarnecki od lat uprawia sport. Jest miłośnikiem pływania, biegania po parku, ale też gimnastyki. Patrząc na europosła można powiedzieć, że jest okazem zdrowia i nic mu nie dolega. Zawsze wesoły, uśmiechnięty, a do tego pochłonięty pracą, udzielający wywiadów. Jednym słowem wszędzie go pełno. Niestety, także i Ryszarda Czarneckiego dopadły kłopoty zdrowotne. Polityk w rozmowie z "Super Expressem" zapytany o obecny stan i kondycje bez owijania w bawełnę przyznał wprost, że dopadły go problemy: - Dwie noce trudne. Teraz lepiej - przekazał krótko.

Zabiegany europoseł Czarnecki 

W końcu Czarnecki się nie oszczędza i cały czas działa na najwyższych obrotach. Intensywna praca, zabieganie i wieczny pęd, którego w polityce jest bardzo wiele, niestety może się odbić na zdrowiu każdego, nawet najbardziej wysportowanego i aktywnego. Dlatego tak ważne jest zachowanie balansu i pamiętanie o odpoczynku. A tego w życiu polityka być może zabrakło. Najważniejsze jest jednak to, że jak sam przekazał: teraz jest już lepiej. 

Sonda
Badasz się regularnie?
Politycy od kuchni - Ryszard Czarnecki

Kto najbardziej odczuje spowolnienie gospodarki?

Posłuchaj, czy jesteś w tej grupie!

Listen to "Ta grupa najbardziej oberwie po kieszeniach. Ekspert ostrzega! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.