Ryszard Czarnecki

i

Autor: Genevieve Engel/Parlament Europejski

NIEPOKOJĄCE

Ryszard Czarnecki miał problemy ze zdrowiem: "Dwie noce trudne..."

2022-12-01 13:58

Europoseł Ryszard Czarnecki na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest okazem zdrowia. Polityk uprawia sport: pływa, gimnastykuje się, o czym zresztą nieraz donosił "Super Express". Niestety, i Czarneckiego dopadły kłopoty zdrowotne. Wiemy, jak się czuje europoseł.

Ryszard Czarnecki ma za sobą ciężkie chwile: Dwie noce trudne. Teraz lepiej 

Ryszard Czarnecki od lat uprawia sport. Jest miłośnikiem pływania, biegania po parku, ale też gimnastyki. Patrząc na europosła można powiedzieć, że jest okazem zdrowia i nic mu nie dolega. Zawsze wesoły, uśmiechnięty, a do tego pochłonięty pracą, udzielający wywiadów. Jednym słowem wszędzie go pełno. Niestety, także i Ryszarda Czarneckiego dopadły kłopoty zdrowotne. Polityk w rozmowie z "Super Expressem" zapytany o obecny stan i kondycje bez owijania w bawełnę przyznał wprost, że dopadły go problemy: - Dwie noce trudne. Teraz lepiej - przekazał krótko.

Zabiegany europoseł Czarnecki 

W końcu Czarnecki się nie oszczędza i cały czas działa na najwyższych obrotach. Intensywna praca, zabieganie i wieczny pęd, którego w polityce jest bardzo wiele, niestety może się odbić na zdrowiu każdego, nawet najbardziej wysportowanego i aktywnego. Dlatego tak ważne jest zachowanie balansu i pamiętanie o odpoczynku. A tego w życiu polityka być może zabrakło. Najważniejsze jest jednak to, że jak sam przekazał: teraz jest już lepiej. 

Sonda
Badasz się regularnie?
Politycy od kuchni - Ryszard Czarnecki

Kto najbardziej odczuje spowolnienie gospodarki?

Posłuchaj, czy jesteś w tej grupie!

Listen to "Ta grupa najbardziej oberwie po kieszeniach. Ekspert ostrzega! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany