Jakub Bocheński

i

Autor: arch. Komendy Policji w Krakowie Śmierć Jakuba Bocheńskiego. Prokuratura: nie ma śladów zabójstwa

OSTATNIE POŻEGNANIE

Rodzina zmarłego Jakuba Bocheńskiego apeluje przed pogrzebem: Zwracamy się z uprzejmą prośbą o nie przynoszenie kwiatów

2022-10-18 11:28

Pogrzeb Jakuba Bocheńskiego, młodego działacza Lewicy, odbędzie się w najbliższy czwartek (20 października). Mężczyzna zginął w tajemniczych okolicznościach. Rodzina zmarłego w nekrologu poprosiła o to, by ci, którzy przyjdą na pogrzeb Bocheńskiego nie przynosili kwiatów. Mają za to inną prośbę.

Nie żyje Jakub Bocheński, młody polityk 

Działacz Lewicy Jakub Bocheński najpierw zaginął w tajemniczych okolicznościach. Ostatni raz był widziany w czwartek (22 września) koło południa w pobliżu jednego z hoteli w Krakowie. W poszukiwania mężczyzny zaangażowali się politycy, którzy prosili wszystkich o pomoc w odnalezieniu Bocheńskiego. W międzyczasie pojawił się inny aspekt sprawy, chodziło o kontekst napaści seksualnej. Ciało Jakuba Bocheńskiego zostało znalezione na terenie ogrodzonym zlokalizowanym wśród zakładów przemysłowych przy ul. Portowej w Krakowie, a policja w ostatni piątek poinformowała o zakończeniu poszukiwań mężczyzny. Jak podano, zwłoki były już w stanie rozkładu. - Nie mamy jeszcze ostatecznych wyników sekcji zwłok. Wstępnie mogę jedynie tyle powiedzieć, że obrażenia, które ujawniono na ciele denata, nie wskazują na działanie osób trzecich – przekazał w poniedziałek (17.10.) dla sadeczanin.info prokurator Janusz Hnatko, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Pogrzeb Jakuba Bocheńskiego. Jest znana data i miejsce. Rodzina ma prośbę

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Bocheńskiego. Pogrzeb jest zaplanowany na czwartek 20 października w Nowym Sączu. Msza za duszę zmarłego rozpocznie się o godzinie 11.00 w kościele św. Ducha, zaś o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Śniadeckich w Nowym Sączu odbędzie się ostatnie pożegnanie zmarłego. Rodzina zmarłego w nekrologu skierowała apel do żałobników, którzy chcą przyjść na pogrzeb Bocheńskiego: - Zwracamy się z uprzejmą prośbą o nie przynoszenie kwiatów. W czasie uroczystości przeprowadzona będzie zbiórka na cele Fundacji DKMS - zaapelowali bliscy. 

Pogrzeb Jerzego Urbana

Tą sprawą żyła cała Polska. Co naprawdę stało się z Iwoną Wieczorek?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy sprawy!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają