Robert Biedroń  przeżył chwilę grozy w samolocie lecącym do Brukseli

i

Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Robert Biedroń

Czy przesadził?

Robert Biedroń ostro o Jarosławie Kaczyńskim: "On już jest niepotrzebny do rządzenia"

2022-10-03 4:30

Robert Biedroń wystąpił w niedzielnym programie "Gość Wydarzeń" i podsumował w kilku słowach działalność Jarosława Kaczyńskiego i jego dalszą przyszłość w polskiej polityce. Polityk nie widzi już miejsca dla prezesa PiS i twierdzi, że on sam także zdaje sobie z tego sprawę. To dość odważne twierdzenie.

Czy to już czas na Jarosława Kaczyńskiego?

Robert Biedroń przede wszystkim w "Gościu Wydarzeń" optował za zjednoczeniem się opozycji- Bez Lewicy nie uda się wielu rzeczy rozwiązać. Przecież to my mówiliśmy, że trzeba inwestować w OZE, kiedy inni mówili, że węgiel to jest nasze czarne, polskie złoto. To my mówimy od lat o sprawiedliwości społecznej - mówił Biedroń w "Gościu Wydarzeń". - Jarosław Kaczyński wie dobrze, że on już jest niepotrzebny do rządzenia, że on zawiódł sowich własnych wyborców. (...) Kaczyński tylko się przybrał w lewicowe szaty i udawał, że jest lewicowy - podsumował postawę Jarosława Kaczyńskiego. Nie pozostawił suchej nitki na prezesie PiS. - Samo mówienie, że musimy pokonać Kaczyńskiego nie wystarcza. Musimy pokazać alternatywę. Musimy pokazać program - skwitował polityk Lewicy.

Raport Walczaka - Sylwia Czubkowska
Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien już przejść na emeryturę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają