KKP Lewica_szczepienia

i

Autor: KPP Lewica

"Recepta dla Polski" Lewicy. "Do cholery trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia"

2022-01-29 11:58

Podczas sobotniej konwencji w Warszawie Lewica prezentuje swój pomysł na uzdrowienie ochrony zdrowia. "Jako odpowiedzialna siła polityczna zaprezentujemy skuteczne rozwiązania na zakończenie pandemii" - powiedział PAP europoseł Robert Biedroń. Jednym z głównym postulatów jest obowiązek szczepienia przeciw COVID-19. - Kilka prostych prawd - większość hospitalizowanych to niezaszczepieni. Czy komuś coś wpadło do głowy? Czy komuś coś świta? Czy ktoś łączy kropki? Do cholery trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia! - apeluje wicemarszałek Sejmu i przewodniczący Nowej Lewicy Włodzmierz Czarzasty.

"Recepta dla Polski" Lewicy: Obowiązkowe szczepienia

Sobotnia konwencja Lewicy o uzdrowieniu ochrony zdrowia pt. "Recepta Dla Polski" odbywa się w Warszawie. Jak przekazał PAP współprzewodniczący Nowej Lewicy, europoseł Robert Biedroń, wystąpią na niej lekarze, epidemiolodzy, a także osoby, które straciły bliskich w pandemii. "Jako odpowiedzialna siła polityczna zaprezentujemy skuteczne rozwiązania na zakończenie pandemii oraz pomysł na uzdrowienie ochrony zdrowia po pandemii. Zaprezentujemy również propozycję współpracy w zakresie ochrony zdrowia dla opozycji" - powiedział Biedroń.

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus podkreśla, że w ocenie Lewicy, każdego dnia należy przypominać o sytuacji dotyczącej ochrony zdrowia. "Dla nas ważne jest życie Polek i Polaków. Jeżeli się tym nikt nie zajmuje, a nie zajmuje się tym rząd Prawa i Sprawiedliwości, to partia odpowiedzialna, jaką jest Lewica, musi o tym mówić" - dodała. Podczas konwencji Lewica przypomni swoje propozycje dotyczące wprowadzenia obowiązku szczepień i paszportów covidowych, zwiększenia nakładów na służbę zdrowia, a także opowie o badania pocovidowych i wprowadzeniu wyższych wynagrodzeń dla personelu medycznego.

Super Raport 27.01 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica oraz Michał Kołodziejczak - lider AGROunii) Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski
Sonda
Czy szczepienia na koronawirusa powinny być obowiązkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany