Sikorski grozi Kaczyńskiemu komornikiem

i

Autor: Fred MARVAUX Sikorski grozi Kaczyńskiemu komornikiem

Krytykuje PiS

Radosław Sikorski pokazał nowe logo z "Je***ć PiS". To martwe ryby

2022-08-14 18:18

Sytuacja w Odrze jest dramatyczna. Wielu mówi, że ta rzeka umiera i oczekuje podjęcia konkretnych kroków ze strony rządu. Obywatele chcą natychmiastowej reakcji i skutecznych działań, jednak niektórzy twierdzą, że na tym polu rząd Prawa i Sprawiedliwości zawodzi. W sprawie wypowiadają się także politycy i znane osoby m.in. Radosław Sikorski, który dość wymownie wyraził swój pogląd. Na swoim profilu na Facebooku wstawił zdjęcie na, którym widnieje osiem martwych ryb. To nawiązanie do słynnego hasła głoszonego przez przeciwników PiS.

Zatruta Odra. Krytyka w stronę rządu

Do sieci napływają informacje o ważnych urzędnikach, którzy w tak trudnej, kryzysowej sytuacji są urlopach. Nie udzielają komentarzy w sprawie, jak również nie chcą odpowiadać na telefony. W poszczególnych partiach dochodzi także do wskazywania, którzy politycy powinni podać się do dymisji, jak również mocno potępiają ich działania w sprawie skażenia w Odrze. Wiemy, że o zatruciu rzeki alarmowali wędkarze pod koniec lipca, kiedy zaobserwowali martwe ryby. Okazuje się jednak, że mieszkańcy, jak i samorządy tę sprawę zgłaszali już w marcu br, natomiast nie otrzymali żadnej odpowiedzi z odpowiedzialnych instytucji. Wielu sugeruje, że zatruta jest nie tylko Odra, ale także partia rządząca.

Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy

Radosław Sikorski przeciw PiS. Pokazał martwe ryby symbolizujące znane hasło 

Radosław Sikorski jest członkiem partii Koalicji Obywatelskiej. Wielokrotnie kierował słowa krytyki do Prawa i Sprawiedliwości. W dobie obecnie panującej katastrofy ekologicznej w Odrze również postanowił pozostawić komentarz, jednak w nieco innej formie. Na swoim profilu na Facebooku umieścił wymowną grafikę niezawierającą żadnego opisu. Grafika nawiązuje zarówno do skażenia w Odrze jak i samego rządu i PiS. Przedstawia osiem szkieletów martwych ryb. Dlaczego akurat osiem? Ma to być słynne hasło głoszone przez wszystkich przeciwników partii rządzącej. 

Sonda
Lubisz chodzić na ryby?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany