Jarosław Kaczyński po ciężkiej operacji kolana

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS

Tylko w SE

Prezes PiS wychodzi ze szpitala. Przed nim ważne zadania

2023-01-03 15:50

Lider PiS, Jarosław Kaczyński (74 l.), spędził okres świąteczno-noworoczny w szpitalu, gdzie przeszedł operację kolana oraz rehabilitację. Jak się dowiedzieliśmy, placówkę opuści w środę (4 stycznia). - Będziemy mieli od razu jakieś posiedzenie. Prezes ma być na nim obecny – ujawnia ważny polityk PiS.

Prezes PiS wychodzi ze szpitala. Miał operację kolana

Jarosław Kaczyński w święta i Nowy Rok nie czuł się w szpitalu samotnie. Odwiedziła go bratanica, Marta Kaczyńska, która przywiozła wujowi świąteczne potrawy. Z kolei współpracownicy prezesa niemal każdego dnia dowozili mu pełne torby czy baniaki z wodą.

Nie uwierzysz, jak dzieci Marty Kaczyńskiej nazywają Jarosława Kaczyńskiego. Tygodnik "Polityka" ujawnia

Ale polityk już doszedł do siebie po operacji oraz rehabilitacji i opuszcza szpital. Do domu pojedzie już 4 stycznia. Zacznie powoli wracać do politycznej aktywności. - Mamy w środę (4 stycznia - red.) jakieś posiedzenie, prezes ma być chyba obecny. Jarosław Kaczyński czuje się coraz lepiej i jest gotowy do walki o trzecią kadencję dla PiS – mówi nam ważny polityk PiS.

Prezes musi wracać do pracy, bo nie ma następców!

Jarosław Kaczyński wraca do objazdu po Polsce

O najbliższych planach słyszymy od europosła PiS Ryszarda Czarneckiego. - Cała sytuacja powoduje tylko chwilową przerwę w aktywności Jarosława Kaczyńskiego. Za miesiąc ruszamy do boju z prezesem, aby wygrać po raz trzeci wybory parlamentarne. Przed prezesem PiS jeszcze objazd 35 okręgów. Jarosław Kaczyński się kurował, przechodził rehabilitację. Wszystko po to, aby w jak najlepszej formie i kondycji fizycznej ruszyć na przełomie stycznia i lutego do boju – mówi nam Czarnecki.

Sonda
Chciałbyś pójść na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim?
Express Biedrzyckiej - dr hab. Tomasz SŁOMKA

PiS traktuje publiczne pieniądze jak PRYWATNY BANKOMAT?

Europoseł Lewicy ostro o partii Kaczyńskiego! POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.