Małgorzata Telmińska

i

Autor: Jan Bielecki / East News Małgorzata Telmińska

Pracowała w TVN24 przez 21 lat, teraz postanowiła odejść. Media: Telmińska na dobre żegna się z dziennikarstwem

2022-06-28 13:42

Małgorzata Telmińska od 21 lat pracowała w TVN24. Teraz dziennikarka poinformowała, że odchodzi z pracy dla znanej stacji. Według portali reporterka zamierza rozstać się nie tylko z telewizją, ale i całą branżą mediów. W sieci pojawił się mail pożegnalny, jaki Telmińska wysłała do całej redakcji.

Małgorzata Telmińska pracowała dla TVN24 przez aż 21 lat. Najczęściej przygotowywała relacje na żywo poświęcone tematyce medycznej i zdrowemu trybowi życia. Teraz redaktor zdecydowała się na radykalną zmianę w życiu i rzuciła pracę. 

Dziennikarka odchodzi z TVN24 po 21 latach. Wysłała do redakcji pożegnalnego maila

Jako pierwsze o zakończeniu współpracy z TVN24 przez Telmińską informowały Wirtualne Media. Nieco później w sieci pojawiły się fragmenty pożegnalnego maila, jaki dziennikarka wysłała do kolegów i koleżanek z pracy. „Nie da się ukryć – to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy” - czytamy początek. 

Redaktor ciepło podziękowała wszystkich współpracownikom. „Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24. Przede wszystkim najlepszej na świecie drużynie reporterek i reporterów, i szefowi. Dziękuję wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma” - napisała Telmińska. 

Dziennikarka podkreśliła również, że jest zaszczycona możliwością pracy w zespole TVN24. „Jestem dumna, że dane mi było was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć, jak budowała się potęga TVN24” – dodała.

Małgorzata Telmińska żegna się z dziennikarstwem? Pracowała w zawodzie od 2001 roku 

Z treści maila może wynikać, że dziennikarka rezygnuje z dalszej pracy w branży medialnej. „Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o was i latach spędzonych przy Wiertniczej” – napisała.

Według Wirtualnych Mediów redaktor rzeczywiście porzuca dziennikarstwo na dobre. Oficjalnie Telmińska nie wyjaśniła jednak powodu odejścia z TVN24 i nie chciała komentować sprawy. 

ZOBACZ TAKŻE: TVN24 nagle przestało nadawać! Co się stało?

Express Biedrzyckiej 28.06 (Piotr Zgorzelski, Robert Pszczel, prof. Witold Orłowski) Sedno Sprawy: Jan Grabiec
Sonda
Oglądasz TVN24?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają