7. Tenis stołowy i Mateusz Morawiecki

i

Autor: Mateusz Morawiecki/FB W podstawówce Morawiecki rozpoczął treningi... tenisa stołowego. Był graczem wrocławskiego klubu Burza. Był w krajowej czołówce. - W ogólnopolskim turnieju grałem w ćwierćfinale. I gdy dziś wspominam tamten moment, mam skojarzenie z meczem Polski przeciwko Portugalii na Euro 2016 roku. Gdybyśmy wtedy awansowali, mogliśmy zostać mistrzami Europy. Ze mną było tak samo, ale przyznaję - zlekceważyłem przeciwnika - powiedział w rozmowie z Magazynem WP. Do dzisiaj zdarza mu się grać w ping-ponga.

Nasz news

Posłowie PiS nie poprą rządu Mateusza Morawieckiego?! Sensacyjne wieści z Sejmu

2023-11-29 15:13

Nowy rząd Mateusza Morawieckiego został powołany w poniedziałek, 27 listopada. Niemal wszyscy są przekonani, że rząd nie uzyska wotum zaufania, choć w PiS znajdują się tacy, którzy twierdzą, że jest to możliwe. Co ciekawe, w Sejmie krążą sensacyjne plotki o tym, że rządu Mateusza Morawieckiego mogą nie poprzeć nawet posłowie PiS! W rozmowie z "Super Expressem" mówił o tym marszałek senior Marek Sawicki z PSL.

PiS walczy o większość dla rządu Mateusza Morawieckiego

Gdy Andrzej Duda powołał Mateusza Morawieckiego na premiera, ogromna większość polityków była przekonana, że to rząd na dwa tygodnie. Opozycja zgodnie twierdzi, że szef rządu ze swoimi ministrami nie mają szansy uzyskać wotum zaufania. Część posłów PiS jednak uważa, że nie wszystko jeszcze stracone. - To się jeszcze okaże, kupa czasu przed nami, jestem przekonany, że są parlamentarzyści - również poza PiS - którzy wierzą w program, który przedstawiamy - mówił nam Michał Moskal, czyli prawa ręka prezesa Jarosława Kaczyńskiego. - Jestem przekonany, że program, który prezentował premier Morawiecki, to program, który łączy - dodał. O deklaracjach poparcia ze strony opozycji jednak na razie nic nie słuchać. To i tak nic. W Sejmie pojawiły się bowiem sensacyjne plotki mówiące o tym, że rządu Mateusza Morawieckiego nie poprze nawet część posłów PiS!

Posłowie PiS nie poprą rządu Mateusza Morawieckiego?! Marek Sawicki ujawnia, co słyszał  

Marek Sawicki w rozmowie z "Super Expressem" kolejny raz potwierdził, że rządu nowego-starego premiera nie poprze. Wypowiedział się także na temat rzekomych rozmów o budowaniu większości. - Mateusz Morawiecki musi zacząć rozmawiać, a on wszystkim mówi, że rozmawia, a nie znalazłem jeszcze nikogo w Sejmie spoza PiS, z kim by rozmawiał. Mało tego, niektórzy z PiS mówią, że nawet z nimi nie rozmawia na temat poparcia tego rządu - zdradził marszałek senior. Na naszą uwagę, że posłowie PiS chyba z automatu poprą rząd Mateusza Morawieckiego, Marek Sawicki odparł bardzo zaskakująco. - No nie, co niektórzy mają wątpliwości, więc nie wiadomo - stwierdził tajemniczo polityk PSL. 

W naszej galerii zobaczysz gabinet Jarosława Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej:

Quiz Sprawdź swoją wiedzę na temat PiS!

Pytanie 1 z 14
Kto założył partię Prawo i Sprawiedliwość?
Marek Sawicki ostro o premierze: – To co robi Mateusz Morawiecki jest oszustwem