Gabriela Lenartowicz

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Gabriela Lenartowicz

ostro!!!

Posłanka bardzo mocno do internautki. Mówi o prostytuowaniu się za grosze!

2022-10-03 10:04

Reprezentująca w Sejmie Platformę Obywatelską Gabriela Lenartowicz nie jest zwolennikiem budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, uchodzącego za jedną ze sztandarowych inwestycji obecnego rządu. Posłanka na swoim Twitterze zamieściła zdjęcia z protestu przeciwko budowie CPK. To nie spodobało się jednej z internautek, która kąśliwie skomentowała poczynania Lenartowicz. Tak ostrej i niekulturalnej odpowiedzi ze strony posłanki nikt się nie spodziewał!

Centralny Port Komunikacyjny ma być głównym polskim lotniskiem o znaczeniu zarówno cywilnym, jak i wojskowym. Ma ponadto skupiać szlaki komunikacyjne całej Polski, jak również łączyć się z podobnymi szlakami w krajach sąsiednich. Choć inwestycję w samych superlatywach przedstawiają politycy Zjednoczonej Prawicy, to wśród opozycji spotyka się ona zazwyczaj z bardzo negatywnymi odczuciami. Jedną z najbardziej znanych krytycznych względem budowy CPK wypowiedzi była ta Rafała Trzaskowskiego, który przekonywał, że nasz kraj nie potrzebuje takiego lotniska, ponieważ takowe znajduje się już w Berlinie (szczegółową argumentację prezydenta stolicy możecie znaleźć w specjalnej rozmowie, którą z nim na ten temat przeprowadziliśmy (TUTAJ).

Chamska wymiana zdań posłanki z internautką

Wśród przeciwników budowy CPK jest również Gabriela Lenartowicz. - Dziś od rana na proteście #NieDlaCPK!” – napisała posłanka na swoim Twitterze, publikując do tego zdjęcie z tegoż wydarzenia. To nie spodobało się jednej z internautek, która postanowiła złośliwie skomentować tę aktywność Lenartowicz. - Kolejna posłanka z PO, której przeszkadza rozwój Polski ? po co wy się do Sejmu pchacie, skoro nic nie chcecie robić dla dobra kraju??!!! -  napisała wyraźnie oburzona. W odpowiedzi mogła przeczytać szalenie niekulturalną ripostę posłanki. - A warto tak się prostytuować za te marne grosiki od tłita? - napisała Lenartowicz.

Sonda
Czy CPK powinno powstać?
Walec CPK przyspieszył. Mieszkańcy składają pismo do premiera

Rząd nie panuje nad sytuacją? Artur Dziambor nie ma wątpliwości!

Włącz podcast i posłuchaj rozmowy!

Listen to "Rząd zachowuje się jak KURA BEZ GŁOWY - Artur Dziambor [SEDNO SPRAWY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany