Jarosław Zieliński z plastrami na nosie

i

Autor: PAPS (2) Jarosław Zieliński

WSZYSTKO JASNE

Poseł Zieliński ujawnił, co się stało, że ma plastry na twarzy. Wiemy, jak się czuje

2023-01-19 12:26

Poseł PiS Jarosław Zieliński został przyuważony z plastrami na twarzy. Polityk miał oklejony cały nos. Nie wyglądało to najlepiej. Co się stało, zastanawiali się wszyscy. Jednak nikt nic nie widział. W końcu sam Zieliński zabrał głos w sprawie. Już wiadomo, skąd plastry i jak się czuje.

Zmieniona twarz Jarosława Zielińskiego: plastry naklejone na całym nosie! 

Jarosław Zieliński był kilka lat temu wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. Teraz jest posłem i właśnie został zauważony, gdy szedł ulicami Warszawy, ale wyglądał inaczej niż zwykle. Chodzi o jego twarz. Otóż Zieliński miał obklejony plastrami cały nos. Czy coś poważnego się stało? Zaczęliśmy się nad tym zastanawiać, a w trosce o polityka dowiadywaliśmy się wśród jego kolegów, jaka jest przyczyna zaklejonego nosa polityka. Nikt jednak nic nie wiedział, a z samym Zielińskim nie udało nam się skontaktować. W końcu polityk sam zabrał głos na temat swojego wyglądu. Na Facebooku napisał, dlaczego nosi plastry: - Wobec złośliwych publikacji, pytań i komentarzy informuję, że przeszedłem planowany zabieg medyczny. Czuję się dobrze, dochodzę do siebie i nadal pracuję na rzecz Wyborców i dobra publicznego. Wszystkich pozdrawiam - wyjaśnił.

Jarosław Zieliński odpowiedział na złośliwości 

Jak dodał, bardzo dziękuje za wszelkie słowa wsparcia i troski. Musiał też zareagować na złośliwości, które pojawiły się w związku z plasterkami. Odniósł się do nich korzystając ze znanego przysłowia: - Wszystkim życzę trwałego zdrowia. Ludziom życzliwym dziękuję za słowa empatii i wsparcia, a złośliwcom dedykuję refleksję o człowieczeństwie i znane powiedzenie: „Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał” - czytamy na koncie na Facebooku Jarosława Zielińskiego. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA ZIELIŃSKIEGO:

W. KOSINIAK-KAMYSZ: PSL NIE DOPUŚCI DO ŚWIATOPOGLĄDOWEJ REWOLUCJI