Janusz Kowalski

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express

Poseł Solidarnej Polski wyśmiany na wizji w TVP! Co powiedział Janusz Kowalski? [WIDEO]

2022-05-08 17:07

W programie "Woronicza 17" doszło do niecodziennej sytuacji. Janusz Kowalski, poseł Solidarnej Polski, podczas swoje wypowiedzi wywołał prawdziwą salwę śmiechu. Poseł jest znany z dosadnych wypowiedzi, a i wpadki się zdarzają. Pod koniec kwietnia np. stanął przed kopalnią, gdzie jak twierdził, można by jeszcze wydobywać węgiel przez kilkanaście lat. Problem w tym, że powodem zamknięcia było... wyczerpanie się złóż. Czym Janusz Kowalski aż tak rozbawił innych polityków?

Janusz Kowalski z Solidarnej Polski dość niefortunnie zaczął swoją wypowiedź  w programie "Woronicza 17". Podczas swojej wypowiedzi Janusz Kowalski podkreślił, że zarówno przedstawiciel Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, jak i reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość europoseł Dominik Tarczyński są jego serdecznymi przyjaciółmi. Poseł SP stwierdził przy tym, że Tarczyński wywodzi się z innego środowiska niż on.

Czytaj także: Poseł Kowalski atakuje Tuska i Pawlaka: Ujawnijcie, kto Wam płaci. W tle Gazprom

- Cieszę się, że mój serdeczny kolega siedzi po mojej lewej stronie, po prawej również przedstawiciel bardziej radykalnego skrzydła, bo Solidarna Polska jest jednak ugrupowaniem umiarkowanym…

Stwierdzenie, że Solidarna Polska jest ugrupowaniem umiarkowanym, wywołało salwę śmiechu. To nie pierwsza wpadka tego posła. Pod koniec kwietnia przed kopalnią Wieczorek nagrał krótki film, w którym opowiadał, że broni polskiego węgla, zapewniając że w tej zamkniętej kopalni przed którą stoi, można by jeszcze wydobywać węgiel. Problem w tym, że zakład został zamknięty bo wyczerpały się tam złoża.

Sonda
Czy Janusz Kowalski jest odpowiednim kandydatem na stanowisko ministra energii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE