Sławomir Mentzen

i

Autor: Terlecki fot. facebook.com/Sławomir Mentzen

Cóż za zwrot akcji!

Pomyliły Sławomira od Korwina ze Sławomirem od „Miłości w Zakopanem”. Do akcji wkracza babcia

2022-11-04 16:40

Sławomir Mentzen (36 l.) – dynamiczny przedsiębiorca z Torunia; w 2019 r. kandydat Konfederacji do Parlamentu Europejskiego i Sejmu; od października 2022 r. prezes partii KORWiN. Sławomir Paweł Zięba (39 l.) vel Sławomir – muzyk dicso-polo, znany głównie z przeboju „Miłość w Zakopanem”; wystąpił w reklamie Orange, Sylwestrze marzeń z Dwójką i Tańcu z gwiazdami.

Jak sami widzicie, niełatwo pomylić obu panów. Okazało się, że jest to jednak możliwe. Jak donosi świeżo upieczony prezes partii KORWiN, pierwszego w Polsce pokićkania Sławomira od „Miłości w Zakopanem” ze Sławomirem od Browaru Mentzen i polityki, dokonały panie Wiktoria i Justyna.

Wiktoria i Justyna, wiedzione wielce szlachetną intencją zamówienia filmiku z życzeniami na 70. urodziny swojej babci, wysłały maila o następującej treści (pisownia oryginalna):

Piszemy do pana Sławomira z bardzo nietypową prośbą. Nasza babcia 19 listopada kończy siedemdzisiąt lat. Jest pan dla niej autorytetem (sic!), babcia bardzo lubi pana twórczość, jej ulubiony utwór do „Miłość w Zakopanem. Chciałybyśmy poprosić pana o filmik w którym pan składa jej życzenia.Napewno babci było by bardzo miło. Z góry dziękujemy. Pozdrawiamy Wiktoria i Justyna :)

Problem w tym, że wiadomość trafiła na skrzynkę nie muzyka, a polityka. 

>>>Mentzen: "Naszym celem jest, byśmy uzyskali realny wpływ na politykę państwa polskiego" [Sedno Sprawy]

Sam Mentzen opublikował korespondencję na Twitterze, prosząc przy tym o pomoc w wyjaśnieniu zagadki. Po ekspresowej lekcji z polskiej popkultury, Sławomir (Mentzen), postanowił spełnić choć w ułamku życzenie dziewczyn i sam nagrał życzenia dla wspomnianej babci, obchodzącej wkrótce 70. urodziny. 

- Szanowna Pani babciu - mówił Mentzen. - Z okazji siedemdziesiątych urodzin życzę zdrowia, szczęścia i szampana w Zakopanem. Dwustu lat w dobrym zdrowiu, humorze i przy świetnej muzyce - pożyczył kobiecie polityk. 

Co jak co, ale głos do deklamowania życzeń pan Sławomir (polityk) ma dobry. Czy równie dobre będą jego obietnice wyborcze? 

>>>Mentzen szuka asystenta do swojej kancelarii. Płaci mało, wymaga wiele. Nie do wiary!

Mentzen: "Naszym celem jest, byśmy uzyskali realny wpływ na politykę państwa polskiego" [Sedno Sprawy]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany