Festiwal LGBT odbywał się w Łódzkim Domu Kultury od czterech lat

i

Autor: pixabay.com /CC0 fot. nancydowd Festiwal LGBT odbywał się w Łódzkim Domu Kultury od czterech lat

Polityk PiS „rozszyfrował” skrót LGBT! Ubaw po pachy [WIDEO]

2019-06-05 10:31

Czy wszyscy członkowie społeczności LGBT są bio? Tak przynajmniej uważa radny powiatu kraśnickiego z ramienia PIS Roman Bijak. Polityk próbował rozszyfrować skrót, ale - delikatnie mówiąc - nie za bardzo mu się to udało. Internet pęka ze śmiechu po jego wypowiedzi!

Polityk wziął udział w sesji Rady Powiatu w Kraśniku. Co oznacza skrót LGBT według radnego? – Lejsbijski... Lesbijki Geje tam.. Bio tam... Cośtam (- Ja może pomogę... - głos z sali – red.) Bileseksualni oraz Transpłciowi. To jest LGBT – powiedział polityk. Jego wypowiedź zarejestrowała obecna na sali kamera. Po wypowiedzi posła w pomieszczeniu słychać było pojedyncze chichoty. Internauci w komentarzach nie zostawili suchej nitki na Romanie Bijaku. Zwracają uwagę, że polityk nie miał bladego pojęcia o czym mówił, a na co dzień zajmuje się „walką” z rzekomą seksualizacją dzieci przez środowiska LGBT. No cóż… może najpierw pan radny powinien się dowiedzieć z kim chce walczyć?

Znany dziennikarz przerażony rekonstrukcją rządu ZOBACZ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE