Politycy na 30. urodzinach Radia Maryja

i

Autor: SUPER EXPRESS Politycy na 30. urodzinach Radia Maryja

Politycy na urodzinach Radia Maryja. Gdzie są szychy?! Oj, Rydzyk nie będzie zadowolony

2021-12-04 18:17

30. urodziny Radia Maryja to ważna uroczystość dla ojca Rydzyka i słuchaczy rozgłośni. Politycy Zjednoczonej Prawicy co roku przyłączali się do wspólnego świętowania. Spodziewać by się można, że tegoroczny, okrągły jubileusz przyciągnie do Torunia najważniejsze osoby w państwie. Tymczasem, ojciec Rydzyk może czuć się bardzo zawiedziony! Zobaczcie, kto nie pojawił się na 30. urodzinach Radia Maryja.

Politycy na 30. urodzinach Radia Maryja

30 lat to piękny jubileusz jak na rozgłośnię radiową, a okrągłe urodziny to zawsze okazja do świętowania z pompą. Można więc przypuszczać, że ojciec Rydzyk liczył na to, że z okazji 30. urodzin Radia Maryja do Torunia zjadą najważniejsi polscy politycy, by pokazać swoje poparcie dla rozgłośni. Nic dziwnego, że jego oczekiwania były duże: w poprzednich latach na urodzinach Radia Maryja gościł między innymi premier Mateusz Morawiecki, prezydent Andrzej Duda, czy prezes PiS Jarosław Kaczyński. Niestety nie tym razem! Ojciec Rydzyk musiał być nieźle zawiedziony, gdy okazało się, że na okrągłych, 30. urodzinach Radia Maryja zabraknie najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda wystosowali jedynie specjalne listy z życzeniami dla ojca dyrektora i całej rozgłośni Radia Maryja. Wśród gości na jubileuszu pojawili się za to m.in.: Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, minister w Kancelarii Premiera Michał Wójcik, Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, europoseł Ryszard Czarnecki, Antoni Macierewicz, senator Jan Maria Jackowski, a także aktorka i posłanka Dominika Figurska-Chorosińska oraz była posłanka Anna Sobecka.

Przeczytaj koniecznie: 30. urodziny Radia Maryja. Rydzyk RUGA Macierewicza?! Szokująca sytuacja. "Mam nadzieję, że była modlitwa"

Zobacz w naszej galerii, którzy politycy pojawili się na 30. urodzinach Radia Maryja w Toruniu - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Ile złotych miesięcznie mógłbyś przelewać ojcu Rydzykowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE