Pogrzeb ojca Konrada Piaseckiego. Wieniec z białych kwiatów od przyjaciół z TVN

2022-01-25 14:24
Pogrzeb ojca Konrada Piaseckiego
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Pogrzeb ojca Konrada Piaseckiego

Pogrzeb ojca Konrada Piaseckiego odbył się we wtorek, 25 stycznia. Pogrążeni w smutku żałobnicy pożegnali ojca znanego dziennikarza TVN. Śmierć ojca Piaseckiego wstrząsnęła też jego przyjaciółmi z pracy, którzy w trudnych chwilach wspierali dziennikarza. Przekazali na pogrzeb zmarłego piękny wieniec z białych kwiatów.

O wielkiej tragedii w rodzinie Konrada Piaseckiego i odejściu jego ukochanego taty widzowie i sympatycy znanego dziennikarza TVN 24, w którym pracuje Piasecki, dowiedzieli się z prasy. Pojawiły się kondolencje umieszczone w jednej z gazet. Przesłane były przez przyjaciół dziennikarza z pracy, czyli z TVN24 i "Faktów" TVN. - Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - napisali koledzy i koleżanki Piaseckiego, zapewniając o wsparciu w trudnym czasie. Później pojawiła się informacja na temat pogrzebu Piaseckiego seniora: - Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 stycznia 2022 roku zmarł w wieku 87 lat Jacek Piasecki z urodzenia warszawiak, z zamiłowania fotograf, z wykształcenia informatyk, wieloletni pracownik Centrum Informatyki Przemysłu Budowlanego ETOB, nasz kochany Tata, Brat, Dziadek, Wujek – można było przeczytać. 

We wtorek 25 stycznia odbył się pogrzeb ojca dziennikarza. Tuż przy urnie zostało wystawione piękne zdjęcie przedstawiające zmarłego w młodości, podobne do tego, które Konrad Piasecki pokazał niedawno w sieci. Rodzina, najbliżsi krewni, przyjaciele, znajomi i sąsiedzi pożegnali zmarłego, towarzysząc w jego ostatniej drodze. Po pochówku grób, w którym złożono zmarłego, pokryły kwiaty, jako dowód wielkiej miłości tych, którzy pożegnali ojca znanego dziennikarza. Wśród wiązanek i wieńców wyróżniał się szczególnie jeden, który złożony został przez przyjaciół Konrada Piaseckiego: - Łączymy się w bólu. Przyjaciele TVN24 i z Faktów TVN - brzmi napis na okazałym wieńcu z białych kwiatów. 

Groby polskich wynalazców i konstruktorów. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE