Kamila Biedrzycka, prowadząca Express Biedrzyckiej

i

Autor: SE Kamila Biedrzycka, prowadząca "Express Biedrzyckiej"

Express Biedrzyckiej i Sedno Sprawy

Płk Jacek Kruczyński, Michał Szczerba oraz Dariusz Joński w "Expressie Biedrzyckiej". W "Sednie Sprawy" Eugeniusz Kłopotek

2023-03-16 19:41

16 marca 2023 roku, gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego o godzinie 9 na YouTube "Super Expressu" będą Pułkownik Jacek Kruczyński, oraz posłowie Platformy Obywatelskiej Dariusz Joński i Michał Szczerba. W "Sednie Sprawy" gościem będzie były poseł PSL i obecny wójt gminy Warlubie Eugeniusz Kłopotek.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Już o 9:00 w piątek 16 marca 2023 roku ruszą kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będzie Pułkownik Jacek Kruczyński, tematem rozmów będzie wojna na Ukrainie. Kolejnymi gośćmi będą posłowie PO Dariusz Joński i Michał Szczerba, którzy jeszcze w środę (14 marca) na konferencji prasowej mówili o aferze w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju i oskarżali rząd o "złodziejskie procedury". Następnie gościem Jacka Prusinowskiego w "Sednie Sprawy" będzie Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie Eugeniusz Kłopotek. Transmisję będzie można oglądać na YouTube, oraz Facebooku SuperExpressu.

Express Biedrzyckiej - ks. Tadeusz ISAKOWICZ-ZALESKI
Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?