Jarosław Kaczyński

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Jarosław Kaczyński

O czym będą rozmawiać?

Tajna narada kierownictwa PiS. Szczegóły

2022-09-30 12:24

Jeszcze w piątek, 30 września zbierze się kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio 24. Politycy nie będą jednak dyskutować o zmianie premiera, a o sytuacji międzynarodowej oraz o kondycji polskiej gospodarki.

Od kilku dni trwały spekulacje dotyczące przyszłości Mateusza Morawieckiego. Według nieoficjalnych informacji, szefa rządu miałaby zastąpić Elżbieta Witek, marszałek Sejmu. W czwartkowy wieczór wszystko stało się jasne - Ryszard Terlecki podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami odpowiedział na kilka pytań i rozwiał wątpliwości. Mateusz Morawiecki pozostanie na stanowisku, z rządem pożegna się natomiast Michał Dworczyk. Co ciekawe, w piątkowe południe zbierze się kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości. Według nieoficjalnych doniesień Polskiego Radia 24, politycy mają rozmawiać o sytuacji gospodarczej kraju oraz o zbliżających się wyborach parlamentarnych. 

Przypomnijmy, że w czwartkowy wieczór w Pułtusku rozpoczęło się wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zdjęcia z podróży posłów rządzącej partii można zobaczyć poniżej:

Raport Złotorowicza - Politolog jasno o końcu prezesa Kaczyńskiego na czele PiS
Sonda
Jak sądzisz, czy PiS wygra kolejne wybory?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają