Jarosław Kaczyński

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Jarosław Kaczyński

O czym będą rozmawiać?

Tajna narada kierownictwa PiS. Szczegóły

2022-09-30 12:24

Jeszcze w piątek, 30 września zbierze się kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio 24. Politycy nie będą jednak dyskutować o zmianie premiera, a o sytuacji międzynarodowej oraz o kondycji polskiej gospodarki.

Od kilku dni trwały spekulacje dotyczące przyszłości Mateusza Morawieckiego. Według nieoficjalnych informacji, szefa rządu miałaby zastąpić Elżbieta Witek, marszałek Sejmu. W czwartkowy wieczór wszystko stało się jasne - Ryszard Terlecki podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami odpowiedział na kilka pytań i rozwiał wątpliwości. Mateusz Morawiecki pozostanie na stanowisku, z rządem pożegna się natomiast Michał Dworczyk. Co ciekawe, w piątkowe południe zbierze się kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości. Według nieoficjalnych doniesień Polskiego Radia 24, politycy mają rozmawiać o sytuacji gospodarczej kraju oraz o zbliżających się wyborach parlamentarnych. 

Przypomnijmy, że w czwartkowy wieczór w Pułtusku rozpoczęło się wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zdjęcia z podróży posłów rządzącej partii można zobaczyć poniżej:

Raport Złotorowicza - Politolog jasno o końcu prezesa Kaczyńskiego na czele PiS
Sonda
Jak sądzisz, czy PiS wygra kolejne wybory?
Nasi Partnerzy polecają