Michał Dworczyk

i

Autor: TOMASZ GOLLA/SUPER EXPRESS Michał Dworczyk

Wszystko w swoje święto

Pilna wiadomość od Dworczyka. Wszystkim podziękował

2022-09-30 9:07

To już przesądzone - Michał Dworczyk, szef KPRM, odejdzie ze stanowiska - przekazał w czwartkowy wieczór Ryszard Terlecki. Odejście ma oczywiście związek z tzw. aferą mailową. Wicemarszałek Sejmu przyznał, że dymisja Dworczyka to kwestia najbliższego czasu. Tymczasem szef KPRM przekazał na Twitterze ważną wiadomość.

Wczoraj wieczorem (29 września) politycy Prawa i Sprawiedliwości udali się do Pułtuska, gdzie odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu. Dziennikarze spotkali Ryszarda Terleckiego, który był pytany o zmiany w rządzie. Wicemarszałek Sejmu przyznał, że nie dojdzie do zmiany na stanowisku premiera, natomiast z KPRM pożegna się Michał Dworczyk. Polityk Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że odejście Dworczyka jest przesądzone i to kwestia najbliższego czasu.  - Minister Dworczyk złoży rezygnację. To kwestia godzin lub dni - powiedział. Jednocześnie podkreślił, że "wbrew medialnym spekulacjom nie będzie zmiany na stanowisku premiera". Dymisja szefa KPRM ma związek z wyciekiem maili.

Michał Dworczyk 29 września obchodził imieniny. Z tej okazji zwrócił się do internautów na Twitterze i podziękował za życzenia. - Dziękuje za wszystkie życzenia imieninowe. Archanioł Michał to wspaniały patron… - napisał krótko szef KPRM.

W galerii pod tekstem możesz zobaczyć, jak Jarosław Kaczyński dotarł na wyjazdowe posiedzenie partii.

Express Biedrzyckiej 27.06 (Paweł Kowal, ppłk Krzysztof Przepiórka, dr Anna Materska-Sosnowska) Sedno Sprawy: Michał Dworczyk
Sonda
Jesteś za dymisją Michała Dworczyka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany