Vega nakręci film o Putinie

i

Autor: Akpa Vega nakręci film o Putinie

Patryk Vega grozi Putinowi. Twierdzi, że ujawnił jego dokumenty

2022-06-18 17:02

Patryk Vega nie przepuszcza żadnej okazji, żeby narobić szumu, korzystając z głośnych, aktualnych wydarzeń. Tym razem na jego celowniku znalazł się... prezydent Rosji Władimir Putin. Reżyser założył stronę internetową, na której, jak twierdzi, znalazł się paszport rosyjskiego prezydenta. Wcześniej Vega zapowiedział film o Putinie.

"Odkryj paszport Putina, żeby zaatakować Putina" - takim hasłem Patryk Vega zachęta do odwiedzenia jego nowej strony, na której ma pojawić się autentyczny paszport Władimira Putina, który miały uzyskać służby specjalne. Jak zobaczyć paszport Putina? Trzeba skorzystać z NFT. - Składająca się z 50 tysięcy elementów NTF układanka wymaga aktywności internautów, którzy za odpowiednią liczbę jednostek NFT mogą zapewnić sobie udział w światowej premierze obrazu (10 NFT), dzień na planie zdjęciowym (50 NFT) a nawet epizodyczną rolę w filmie (100 NFT) - tłumaczy interia.

Vega przekonuje, że wszystko jest legalne. Reżyser zachęca do kupowania NFT z fragmentami paszportu Putina, ponieważ jego zdaniem do możliwość walki przeciw złu i zaatakowania Putina za jego barbarzyńskie zbrodnie. Miał też kilka słów do prezydenta Rosji.

"Mam wiadomość dla Władimira Putina. Nie jesteś nietykalny. Jest Ktoś, kto ma większą władzę od ciebie. Jeśli odkryją twój paszport, możesz być wyśledzony w każdym miejscu na świecie. Nawet jeśli uciekniesz i zdobędziesz nową tożsamość, nie ominie cię sąd ostateczny i kara za największe zbrodnie przeciw ludzkości w Europie od czasu II wojny światowej" - powiedział Vega.

Wcześniej Vega zapowiedział, że chce nakręcić film o Putinie. Film o Putinie Vegi ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek. W produkcji pod roboczym tytułem "The Vor in Law" zostanie przestawiona historia jego dojścia do władzy. To będzie pierwszy anglojęzyczny film w dorobku Vegi. Do tej pory w jego bogatej filmografii znaleźć można takie hity jak "Pitbull" i "Kobiet mafii" czy "Small world".

Sonda
Podobał Ci się film Patryka Vegi: "Miłość, seks & pandemia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają