Para prezydencka na rozpoczęciu roku szkolnego

i

Autor: Piotr Molęcki/East News

Para prezydencka opublikowała list. "Dziękujemy za ten piękny gest dobroci i życzliwości"

2021-12-05 10:19

Para prezydencka podziękowała wolontariuszom z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda opublikowali oficjalny list, w którym piszą o poświęceniu. "Poświęcają Państwo swój czas, aby pomagać potrzebującym. Bez Państwa udziału niemożliwe byłoby przeprowadzenie wielu wspaniałych inicjatyw" - napisali.

Na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP w niedzielę pojawił się list z podziękowaniami. Ma być to wyraz uznania dla osób, które angażują się w bezinteresowną pomoc innym. To forma uczczenia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przez parę prezydencką. "Wolontariat to wyjątkowo szlachetny wyraz troski o wspólne dobro. Poświęcają Państwo swój czas, aby pomagać potrzebującym. Bez Państwa udziału niemożliwe byłoby przeprowadzenie wielu wspaniałych inicjatyw, które niosą nadzieję, pozwalają rozwiązywać życiowe problemy i przynoszą ulgę w cierpieniu" - napisano. Andrzej i Agata Dudowie przede wszystkim podziękowali osobom za wkład w pomoc słabszym, szczególnie w czasie pandemii. "Dziękujemy za ten piękny gest dobroci i życzliwości" - podkreślili. "Doświadczamy tego sami, włączając się także w różne akcje charytatywne. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają taką możliwość, czują taką potrzebę i chcą podzielić się swoim czasem, aby dołączyli do wielkiego grona wolontariuszy. Cieszymy się, że jest ono coraz liczniejsze i dziękujemy tym wszystkim, którzy organizują wolontariat, dając nam możliwość służenia bliźnim w jak najlepszy sposób" - czytamy. "Pozdrawiamy serdecznie wszystkich wolontariuszy w całej Polsce i życzymy Państwu jak największej satysfakcji z tego, co robią Państwo dla innych" - zakończyli. 

Para prezydencka czyta "Balladynę"
Sonda
Czy Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE