Olga Semeniuk i Piotr Patkowski

i

Autor: Instagram

Wybory 2023

Olga Semeniuk-Patkowska startuje w wyborach. Dostała miejsce nr 5, a od męża piękne kwiaty! Patkowski zapewnia: będę wspierał żonę

2023-09-02 12:48

Olga Semeniuk-Patkowska wystartuje w wyborach parlamentarnych jesienią 2023 roku z okręgu warmińsko-mazurskiego. Tymczasem jej mąż, który obecnie jest wiceministrem finansów Piotr Patkowski z dotychczas opublikowanych informacji - w tym roku startował nie będzie. Jak zapowiedział, będzie jednak wspierał żonę w karierze politycznej. Para opublikowała również wspólne zdjęcie z prezentacji listy wyborczej w warmińsko-mazurskim.

Olga Semeniuk-Patkowska na listach wyborczych Zjednoczonej Prawicy. Pochwaliła się zdjęciem z mężem

Jak wiemy z ogłoszeń listy wyborczej Zjednoczonej Prawicy w województwie warmińsko-mazurskim (Okrąg 35), wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk-Patkowska będzie miała piąte miejsce na liście (pierwszy jest minister cyfryzacji Janusz Cieszyński, drugi wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, trzeci pełnomocnik PiS w okręgu olsztyńskim Iwona Arent, czwarty wiceminister MSWiA Błażej Poboży). Semeniuk-Patkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z prezentacji listy, na którym zapozowała do zdjęcia z kwiatami i swoim mężem Piotrem Patkowskim, który jest ministrem finansów.

- A teraz będzie bardzo prywatnie. W Olsztynie na prezentacji naszej listy Zjednoczonej Prawicy Okręg nr 35 towarzyszył mi mój mąż Piotr. Kochanie, dziękuję za bukiet moich ulubionych kwiatów i kciuki, które tak mocno trzymasz oraz za całus na szczęście przy Ławeczce Mikołaja Kopernika. Piotr dziękuję, że jesteś - napisała na Instagramie Olga Semeniuk-Patkowska. 

Minister Patkowski będzie wspierał żonę w wyborach. Sam może jednak nie wystartować

Jak wynika z naszych informacji i dotychczas opublikowanych list wyborczych, Piotr Patkowski nie będzie startował w wyborach. Obecny wiceminister w resorcie finansów powiedział "Super Expressowi", że będzie wspierał żonę w nadchodzących wyborach. 

- Będę wspierał żonę w kampanii, roznosił ulotki. Trzymam kciuki za Olgę i życzę jej powodzenia w Olsztynie - komentuje Patkowski.

Olsztyńska lista PiS nr 35 wygląda następująco:

  • minister cyfryzacji Janusz Cieszyński
  • wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki
  • poseł Iwona Arent
  • czwarty jest wiceminister MSWiA Błażej Poboży
  • piąta wiceminister Rozwoju i Technologii Olga Semeniuk-Patkowska
  • szósty Jerzy Małecki
  • siódmy Wojciech Kossakowski
  • Kolejny kandydat to radny sejmiku i doradca ministra infrastruktury Paweł Czemiel

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
PATKOWSKI: WSZYSCY PRACOWNICY BUDŻETÓWKI DOSTANĄ PREMIE, ŚREDNIO 1100 PLN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany