Okładki tygodników

i

Autor: Okładki tygodników

Okładki tygodników. Adam Hofman na celowniku CBA

2016-09-25 22:18

Okładki tygodników, czyli przegląd prasy na nadchodzący tydzień. O czym pisze "Newsweek", "Do Rzeczy", "wSieci" oraz "Wprost"? Sprawdź najważniejsze tematy społeczno-polityczne.

W najnowszym wydaniu "Newsweeka" tematem tygodnia jest Adam Hofman. – Kaczyński chce, by to Hofman odpowiedział za „Misiewiczów”. Ten grozi, że wyciągnie brudy partii – czytamy na okładce. Tygodnik donosi o spekulacjach, według których CBA ma nagranie obciążające Hofmana. "Na Twitterze pojawiają się nawet inicjały sześciu osób, które rzekomo znalazły się na celownikach CBA. Zanim wpis zniknie z sieci, politycy PiS zdążą zgadnąć: – Przecież to Hofman i przyjaciele!" - czytamy w artykule Michała Krzymowskiego.

Z okładki nowego wydania "Do Rzeczy" spogląda na nas Wojciech Cejrowski z cytatem "Żołnierze wyklęci zwalczaliby KOD". Poza tym przeczytamy artykuł Ziemkiewicza, w którym dziennikarz ocenia śledztwo smoleńskie.

We "Wproście" znajdziemy listę 50 najbogatszych Polek. Tygodnik poruszy też temat aborcji. W najnowszym wydaniu znajdziemy rozmowę z Aleksandrą Konieczną, która wcieliła się w rolę Zofii Beksińskiej w filmie "Ostatnia rodzina". W artykule Joanny Miziołek przeczytamy o agentach CBA, którzy pod przykryciem są zatrudniani m.in. w spółkach Skarbu Państwa.

"Jak sędzia Łączewski chciał obalać rząd" - to temat okładki najnowszego wydania tygodnika "wSieci"."W Komitecie Obrony Demokracji zawieszono demokrację. A wszystko to w imię obrony demokracji przed prowokatorami i agentami. Oto Zarząd Główny KOD poinformował o odwołaniu wyborów regionalnych. A „wyniki tych, które zostały już przeprowadzone w Pomorskim, Opolskim, Kujawsko-Pomorskim i Świętokrzyskim są uznane za »tymczasowe«"– pisze w swoim artykule w najnowszym numerze tygodnika „wSieci” Stanisław Janecki.

ZOBACZ: Reżyser "Wołynia" nie przyjął nagrody od Kurskiego

Nasi Partnerzy polecają