Mata, Mateusz Morawiecki

i

Autor: AKPA Mata, Mateusz Morawiecki

Ojciec Maty stanął w obronie syna i uderzył w premiera?! "Znam Mateusza, który..."

2021-08-31 17:16

Marcin Matczak odniósł się do pytania o swojego syna podczas Campusu Polska Przyszłości. Nawiązano od przekleństw używanych przez "Matę" w jego artystycznej twórczości. Prawnik nie krył zdumienia i w sposób wyjątkowo inteligentny odpowiedział na Twitterze. Użył aluzji i porównania. Czy trafnie? Czy to uderzenie w premiera Mateusza Morawieckiego? Oceńcie sami.

Według wielu Campus Polska Przyszłości to totalny niewypał. Mała ilość wyświetleń, reakcji i polubień faktycznie może na to wskazywać. Podczas debaty padło pytanie o wulgaryzmy Maty w jego piosenkach. Jego ojciec postanowił, że się do tego odniesie we wpisie na Twitterze. Rozegrał to niezwykle prowokacyjnie... "Na Campusie pytano o przekleństwa mojego Syna. Michał klnie w swoich artystycznych wystąpieniach, ale jak je z nami obiad, mówi kulturalnie. Znam Mateusza, który publicznie mówi bardzo ładnie, a klnie jak szewc, kiedy je obiad. Myślę, że Michał jest lepiej wychowany od Mateusza" - napisał Marcin Matczak. Warto wspomnieć, że Mata dostał w tym roku aż dwa Fryderyki. – Napisałem tę piosenkę dla takiej dziewczyny i tydzień temu poszliśmy na bilard generalnie. A teraz mam dwa Fryderyki, to może pójdziemy na kręgle w przyszłym tygodniu. Na koniec chciałem powiedzieć jeszcze coś bardzo ważnego dla mnie: hip-hop – mówił Mata podczas odbierania nagrody.

Super Raport 15.07 (Goście: Marek Belka - eurodeputowany, były premier oraz prof. Marcin Matczak - Wydział Prawa i Administracji UW)
Nasi Partnerzy polecają