Zapowiedź programu

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express & Tomasz Radzik/ Super Express & Sebastian Wielechowski / Super Express Zapowiedź programu

Zapowieź programów

Oczkoś, Pietrzyk-Zieniewicz oraz Byrt w "Expressie Biedrzyckiej". Łapiński w "Sednie Sprawy"

2023-06-29 21:13

Dr Mirosław Oczkoś, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz oraz dr Andrzej Byrt będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w piątek 30 czerwca 2023 roku o godz. 9 na You Tube na kanale "Super Expressu". Natomiast w "Sednie Sprawy" gościem będzie Krzysztof Łapiński.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W piątek 30 czerwca 2023 roku kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.00 można obejrzeć kolejny już odcinek programu "Express Biedrzyckiej". Program istnieje na naszym redakcyjnym kanale już od dłuższego czasu. W dobie pandemii i lockdownu bił rekordy popularności. "Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w piątek 30 czerwca 2023 roku będą: dr Mirosław Oczkoś, dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz oraz dr Andrzej Byrt - były ambasador RP we Francji i w Niemczech. Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Krzysztof Łapiński z Prawa i Sprawiedliwości. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Karol Karski rozmowa