Monika Miller

i

Autor: Monika Miller/Instagram

Obrzydliwe komentarze Polaków na plaży. Monika Miller zdruzgotana

2021-07-23 17:30

To się po prostu nie mieści w głowie! Monika Miller, czyli wnuczka byłego premiera Leszka Millera ostro o obrzydliwych komentarzach na polskiej plaży. Modelka i piosenkarka nie wytrzymała i postanowiła dać upust swym emocjom. Bo to wprost niewiarygodne, jakie epitety pod swoim adresem może usłyszeć kobieta, która zechce plażować nad Bałtykiem.

Monika Miller nie jest kolejną zwykłą gwiazdeczką, wrzucającą zdjęcia swego idealnego życia na Instagram. Mimo młodego wieku, wnuczce Leszka Millera przyświeca misja. 26-latka walczy bowiem o ciałopozytywność. Niestety, w Polsce jest nadal wiele do zrobienia w tym zakresie. Ujawnia się to w okresie wakacyjnym, gdy żar leje się z nieba, a rodacy tłumnie ruszają na plaże. Dla wielu kobiet taka wyprawa może się jednak skończyć traumą. Wszystko przez zachowanie ludzi, którym wydaje się, że mają prawo do tego, by komentować cudzy wygląd. W najnowszym wpisie, Miller zwraca na tę kwestię uwagę. I to w zdecydowany sposób. „Nie no mogłaby schudnąć jak chce tak się pokazywać, „żeby chodzić w bikini to najpierw trzeba mieć co pokazać”, „ale balony” etc....Myślicie, że to słowa wyjęte z horroru? Otóż nie. To obrzydliwe zwroty, które można usłyszeć spędzając czas nad polskim morzem” - pisze Monika Miller. „Jeśli ktoś z Was poczuł się zawstydzony, bo usłyszał taki tekst, to pamiętajcie, że wstydzić to powinny się osoby, które takich sformułowań używają. My jedynie możemy wierzyć w to, że kiedyś zmądrzeją. Oby” - kwituje. Cóż, dziadek może być dumny z tak wspaniałej wnuczki!

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Sonda
Cenisz twórczość Moniki Miller?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany