Prezes PiS Jarosław Kaczyński

i

Autor: PAPS Prezes PiS Jarosław Kaczyński

Nowe informacje o Kaczyńskim. Przełom nastapi w niedzielę

2018-08-29 17:16

Stan zdrowia prezesa PiS od kilku miesięcy jest jednym z głównych tematów elektryzujących Polaków. Wyborcy nie tylko partii rządzącej zastanawiają się, czy Jarosław Kaczyński będzie w stanie dalej przewodzić swojej formacji. Zwolennicy PiS obawiają się, że zmniejszona aktywność ich ulubionego polityka doprowadzi do spadku notowań PiS. Tymczasem okazało się, że Kaczyński już w najbliższą niedzielę, 2 września, ma się pojawiać publicznie. To będzie prawdziwy przełom!

Prawo i Sprawiedliwość przyspiesza w walce o głosy w wyborach samorządowych 2018. W niedzielę odbędzie się konwencja wyborcza tej partii. Nie to jednak najbardziej interesuje wyborców, tylko udział w kampanii wycofanego ostatnio Jarosława Kaczyńskiego. Jego zwolennicy mogą zacierać ręce. Prezes PiS szykuje mocne wejście w wyścig o zwycięstwo wyborcze. - Prezes Kaczyński wraca w pełnym wymiarze do funkcjonowania na polskiej scenie politycznej, i to właśnie w trybie wyborczym - ogłosił w wp.pl Michał Dworczyk.

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zdradził, że na konwencji wystąpią najważniejsi politycy PiS, w tym - oczywiście - Kaczyński. - Prezes, jak otwiera kampanię, to zwykle znajdują się tam istotne informacje nie tylko dla naszej formacji politycznej, ale w ogóle dla życia politycznego, dla sceny politycznej w Polsce - zaznaczył Dworczyk.