Andrzej Duda

i

Autor: Jakub Szymczuk/KPRP

Niespodziewane słowa Andrzeja Dudy. Mówi o "odbieraniu ludziom możliwości normalnego życia"

2021-12-01 12:22

Od 1 grudnia 2021 wprowadzono nowe obostrzenia w Polsce. Andrzej Duda odniósł się do obecnej sytuacji pandemicznej. Stwierdził, że można wprowadzać pewne ograniczenia, ale w „granicach zdrowego rozsądku”. - Nie może być tak, że odbieramy ludziom możliwość normalnego życia – zaznaczył prezydent.

Adam Niedzielski zapowiedział w poniedziałek kolejne obostrzenia dot. obecnej sytuacji pandemicznej i nowego wariantu koronawirusa. Przede wszystkim od 1 grudnia obowiązywać będzie zakaz lotów z siedmiu krajów Afryki. Mają wejść także konkretne limity w sklepach, kościołach, lokalach gastronomicznych, na weselach, a nawet w instytucjach kulturalnych. Prezydent ustosunkował się do wprowadzanych zmian i restrykcji podczas rozmowy z TVP. - Uważam, że w żadną stronę przesada nie jest dobra. Nie można zamknąć wszystkiego, dlatego że ludzie mają dosyć zamknięcia mówił. - W związku z powyższym, byłoby nieodpowiedzialnością, gdyby zostały wprowadzone jakieś bardzo daleko idące restrykcje. Chyba żeby się okazało, że przyjdzie nowa mutacja koronawirusa, która powoduje, że szczepienie nic nie daje - dodał. - Owszem, można wprowadzać pewne ograniczenia, ale to wszystko musi mieścić się w granicach zdrowego rozsądku. To nie może być tak, że odbieramy ludziom możliwość normalnego życia - podsumował prezydent. Przypomnijmy, że minister zdrowia podjął decyzję o wprowadzeniu ograniczeń z dnia na dzień, bez uprzedzenia i zapowiedzi. Wiele lokali gastronomicznych znów będzie w ciężkiej sytuacji, w związku z planowanymi zmianami. 

Przeczytaj koniecznie: Wyszła na jaw prawda o Hannie Lis! Tylko najbliżsi wiedzieli

Zobacz w naszej galerii na końcu artykułu zdjęcia prezydenta Andrzeja Dudy podczas wizyty na Wawelu - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Andrzej Duda o obostrzeniach 2021

Zgadzacie się ze słowami Andrzeja Dudy w kwestii wprowadzania nowych obostrzeń? Zachęcamy do głosowania w naszej sondzie poniżej.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Andrzej Dudy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany