Największe wpadki polityków w 2022

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express, SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS(3), MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESSS

Czas podsumowań

Największe wpadki polityków w 2022 roku! Nie da się ich zapomnieć

2022-12-29 15:00

Koniec roku to często czas różnego rodzaju podsumowań. Jak zawsze nie brakowało pięknych, jak i smutnych chwil, także w polityce. A co, jeśli chodzi o wpadki? W naszym zestawieniu przypominamy te największe! Politycy na pewno zapamiętają je na długo.

Polityczne podsumowanie 2022 roku

Rok 2022 obfitował w wiele ważnych wydarzeń. Jednym z nich z pewnością jest atak Rosji na Ukrainę w lutym tego roku oraz wszystkie geopolityczne i gospodarcze następstwa inwazji. To także rok, w którym po raz pierwszy od 2020 roku na dobre udało się odetchnąć od pandemii koronawirusa.

Na rodzimym podwórku także nie brakowało ważnych wydarzeń, ale i wpadek. W naszej galerii przypomnimy te wpadki ludzi ze świata polityki, które odbiły się najgłośniejszym echem. Mieliśmy w końcu europosła PO Radosława Sikorskiego, który jednym postem na Twitterze wywołał międzynarodowe zamieszanie, czy posła PiS Przemysława Czarneckiego, który został znaleziony pijany na przystanku. Co jeszcze działało się na polskiej arenie politycznej w 2022 roku? Sprawdź w naszej galerii, czy pamiętasz wszystkie wpadki! 

Sonda
Uważasz, że rok 2022 była dla ciebie udany?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla prezydenta Andrzeja Dudy

Wojciech Szczęsny zostanie... MINISTREM OBRONY?

"Pierwsza Zmiana" z VOX FM dzwoni do ministerstwa :) POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.