Najman szczerze o Kaczyńskim

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS, DOMIN/SUPER EXPRESS

Najman o polityce

Najman odwrócił się od PiS? "Ubolewam, że prezes Kaczyński..."

Polski pięściarz Marcin Najman wielokrotnie pojawiał się jako ekepsert w TVP, komentując na antenie wydarzenia polityczne. W programie Koloseum Super Expressu nie unikał tematów politycznych i przyznał, że wcale nie głosował na Prawo i Sprawiedliwość. Ponadto powiedział swoje zdanie o Jarosławie Kaczyńskim, sportowiec był rozczarowany postawą prezesa PiS.

Marcin Najman wyjawił na kogo głosuje. Jest zawiedziony Jarosławem Kaczyńskim?

Marcin Najman był gościem Mateusza Sobieckiego w programie Koloseum. Pięściarz nie wypierał się tego, że jest zaangażowany i zainteresowany polityką. Zapytany o spotkanie z Marianną Schreiber zdradził, że "od dłuższego czasu nie ma na kogo głosować". 

- Głosowałem na Konfederację, ale oni opowiadali się za mordowaniem bestialsko zwierząt. Bardzo ubolewam, że prezes Kaczyński przy drugiej próbie przeforsowania "piątki dla zwierząt", znowu zrobił krok w tył. Trzymałem kciuki za to, żeby to doprowadził do końca. Nie można tak bestialsko mordować zwierząt - grzmiał Najman w rozmowie z Super Expressem.

Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce

Przypomnijmy, w 2020 roku Jarosław Kaczyński zaproponował ustawę nazwaną popularnie "piątką dla zwierząt", która miała: zakazać hodowli zwierząt futerkowych, zakazać uboju rytualnego, zwiększyć kompetencje organizacji społecznych zajmującej się ochroną zwierząt, zakaz trzymania zwierząt w złych warunkach i dla rozrywki, zakaz prowadzenia prywatnych schronisk dla zwierząt i zakaz trzymania zwierząt na uwięzi. Ostatecznie projekt trafił do "sejmowej zamrażarki".

Marcin Najman wystartuje w wyborach? Spotkał się z Marianną Schreiber

Marcin Najman nie ukrywał, że jest zawiedziony działaniem obecnych partii w Sejmie i nawiązując do nazwy partii Marianny Schreiber stwierdził, że "również ma tego dość". Jego zdaniem nowa partia, to "bardzo ciekawy projekt polityczny". 

Pięściarz zapytany, czy wystartowałby z list Marianny Schreiber przyznał, że "musiałby się nad tym zastanowić". Przypomnijmy, że Marcin Najman startował z list Kukiz'15 w wyborach do Sejmiku Śląskiego w 2018 roku. Sportowiec podkreślił jednak, że spotkanie z liderką nowej partii politycznej dotyczyło projektów showbiznesowych i nie chciał zdradzić więcej szczegółów.

Sonda
Zagłosowałbyś na Marcina Najmana w wyborach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany